V33 wspiera rodzinne domy dziecka

V33 rozpoczęło akcję Malujemy uśmiechy, której celem jest zebranie funduszy na zakup domków zabaw dla dzieci z rodzinnych domów dziecka. Aby wspomóc najmłodszych, wystarczy kupić jeden z dwóch produktów dostępnych w marketach sieci Leroy Merlin: Lazurę Ochronną V33 Dom & Ogród lub Farbę fasadową o wysokiej odporności V33. Akcja potrwa od 2 kwietnia do 31 lipca br.

V33, ekspert w dziedzinie ochrony i pielęgnacji drewna, przeznaczy 4 zł ze sprzedaży każdego biorącego w akcji produktu na zakup drewnianych domków zabaw dla dzieci. Firma zajmie się również ich odpowiednim zaimpregnowaniem oraz montażem. Aktywacja obejmuje: Lazurę Ochronną V33 Dom & Ogród (opakowanie o pojemności min. 5 l) i Farbę fasadową V33 (opakowanie o pojemności min. 10 l).

Rodzinne domy dziecka, które otrzymają domki zabaw, zostaną wyłonione w ramach konkursu, towarzyszącemu akcji. Warunkiem wzięcia w nim udziału będzie wypełnienie formularza i przesłanie pracy pt. Mój wymarzony domek zabaw. Zwycięzcy będą wyłaniani w dalszych etapach aktywacji, a szczegółowe informacje na temat konkursu zostaną ujawnione wkrótce. Pierwszy domek zabaw zostanie przekazany rodzinnemu domowi dziecka z Wielkopolski, gdzie znajduje się polska siedziba V33.

Wspólnie z siecią Leroy Merlin zachęcamy wszystkich konsumentów do udziału w akcji. W tym roku zdecydowaliśmy się skupić na najmłodszych i ufundować domki zabaw – coś o czym wielu z nas marzyło w dzieciństwie. Mam nadzieję, że dzięki Państwa zaangażowaniu wspólnie namalujemy uśmiechy na wielu dziecięcych twarzach – mówi Monika Kemnitz, Marketing Manager V33 Polska.

Partnerem akcji jest Fundacja Przyjaciółka, angażująca się m.in. w działania promujące rodzinną opiekę zastępczą.