Carrefour Polska Partnerem akcji „MOTOSERCE 2014”

0
32

Carrefour Polska już po kolejny wspiera inicjatywę MOTOSERCE organizowaną przez motocyklistów zrzeszonych przy Kongresie Polskich Klubów Motocyklowych. 27 kwietnia 2014 r. na terenie Muzeum Kolei Wąskotorowej w Sochaczewie odbędzie się zbiórka krwi oraz towarzyszące jej atrakcje.  

Zaangażowanie społeczne, w tym zaangażowanie na rzecz społeczności lokalnej to jeden z ważniejszych obszarów działalności Carrefour. Wszędzie tam, gdzie zlokalizowane są sklepy Carrefour, sieć intensywnie angażuje się w społeczne inicjatywy i aktywnie odpowiada na bieżące potrzeby mieszkańców.

Na terenie centrów handlowych Carrefour w Polsce organizowane są cykliczne akcje wspierające profilaktykę zdrowotną („Zadbaj o swoje serce”) oraz liczne programy edukacyjne, których celem jest zachęcenie dzieci do nauki poprzez wspólną zabawę.

MOTOSERCE to nie pierwsza akcja w Sochaczewie, którą wspiera Carrefour Polska. W grudniu ub r. sieć pomogła samotnej matce, mieszkance Sochaczewa, która w pożarze straciła dorobek całego życia. Carrefour Polska udzielił natychmiastowej pomocy materialnej oraz umożliwił mamie czworga dzieci podjęcie pracy w sochaczewskim hipermarkecie.