Carrefour Polska Partnerem akcji “MOTOSERCE 2014”

Carrefour Polska już po kolejny wspiera inicjatywę MOTOSERCE organizowaną przez motocyklistów zrzeszonych przy Kongresie Polskich Klubów Motocyklowych. 27 kwietnia 2014 r. na terenie Muzeum Kolei Wąskotorowej w Sochaczewie odbędzie się zbiórka krwi oraz towarzyszące jej atrakcje.  

Zaangażowanie społeczne, w tym zaangażowanie na rzecz społeczności lokalnej to jeden z ważniejszych obszarów działalności Carrefour. Wszędzie tam, gdzie zlokalizowane są sklepy Carrefour, sieć intensywnie angażuje się w społeczne inicjatywy i aktywnie odpowiada na bieżące potrzeby mieszkańców.

Na terenie centrów handlowych Carrefour w Polsce organizowane są cykliczne akcje wspierające profilaktykę zdrowotną („Zadbaj o swoje serce”) oraz liczne programy edukacyjne, których celem jest zachęcenie dzieci do nauki poprzez wspólną zabawę.

MOTOSERCE to nie pierwsza akcja w Sochaczewie, którą wspiera Carrefour Polska. W grudniu ub r. sieć pomogła samotnej matce, mieszkance Sochaczewa, która w pożarze straciła dorobek całego życia. Carrefour Polska udzielił natychmiastowej pomocy materialnej oraz umożliwił mamie czworga dzieci podjęcie pracy w sochaczewskim hipermarkecie.