Biedronka partnerem Mistrzostw w piłce nożnej dla dzieci

plakat_IV_Mistrzostwa_Polski_Dzieci_z_Domow_DzieckaCzy wśród wychowanków domów dziecka są przyszli zawodnicy reprezentacji Polski w piłce nożnej? Możemy przekonać się o tym już 27 kwietnia, na stadionie przy ul. Łabiszyńskiej w Warszawie, podczas IV Mistrzostw Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. Wstęp wolny. Organizatorem jest Stowarzyszenie „Nadzieja na Euro”. Po raz trzeci partnerem imprezy jest Biedronka, Oficjalny Sponsor Reprezentacji Polski w piłce nożnej. 

W Mistrzostwach Polski w piłce nożnej rozgrywanych przez dzieci z Domów Dziecka, które odbędą się już po raz czwarty, wezmą udział 32 drużyny z całej Polski. Na zawodników oprócz sportowej rywalizacji czeka także wiele atrakcji, m.in. konkursy z nagrodami, stoisko ze słodyczami, loteria oraz mecz z byłymi zawodnikami reprezentacji Polski. Zespół, który zwycięży, będzie reprezentować Polskę na pierwszych Mistrzostwach Świata Dzieci z Domów Dziecka, w których wezmą udział reprezentacje 24 krajów m.in. takich jak: RPA, Bułgaria, Tajlandia, Francja, Rosja, Wietnam, Litwa, Słowenia, Szwajcaria czy Nigeria.

– Wspierając Mistrzostwa pomagamy tworzyć warunki do lepszego startu dzieci w przyszłość. Dzięki takim wydarzeniom budujemy w nich poczucie, że jeśli czegoś bardzo pragną, mogą to osiągnąć, a wysiłek, włożony każdego dnia w dążenie do celu, daje oczekiwane rezultaty – mówi Tomasz Suchański, Dyrektor Generalny sieci sklepów Biedronka.

Sieć Biedronka, będąc partnerem imprezy, oprócz ogólnego wsparcia, ufundowała szereg nagród dla uczestników. Start Mistrzostw o godz. 9:00.

Więcej informacji na stronie: www.nadziejanamundial.pl