TNT Express społecznie odpowiada

tnt logo approvedTNT Express jest jedną z największych firm kurierskich świata. Pozycja lidera zobowiązuje do wyznaczania właściwych kierunków rozwoju rynku. Chodzi o  realizację celów biznesowych w sposób społecznie odpowiedzialny.

 

 

Każdego dnia kurierzy TNT mają kontakt z klientami ponad 600 000 razy. Ich przygotowanie, wiedza i doświadczenie muszą być na najwyższym poziomie. Swoje umiejętności kurierzy TNT z całego świata mogą sprawdzić w ramach zawodów „Drive me Challenge”.

Już 28 września odbędzie się ich regionalny finał. Na warszawskim lotnisku na Bemowie rywalizować będzie 25 najlepszych kurierów z 10 krajów Europy Wschodniej. Kurierzy będą walczyć o najlepsze miejsca w kategoriach bezpiecznej i oszczędnej jazdy oraz jakości obsługi klienta. Wśród konkurencji są m.in. ekonomiczna i defensywna jazda samochodem oraz wychodzenie z poślizgu. Stawką jest start i prestiżowa nagroda w międzynarodowym finale w Holandii w październiku tego roku.

TNT ratuje konie
Jesienią firma otrzyma Nagrodę Szczęśliwego Rumaka, przyznaną przez Klub Gaja. TNT Express intensywnie wspiera kampanię ratowania koni, prowadzoną przez tę organizację ze środków uzyskanych ze zbiórki makulatury. W tym roku firma przekazała 88 ton makulatury. W ostatniej dekadzie organizatorzy uratowali 54 konie.

Źródło: TNT Express