Tesco pomaga zwierzętom przetrwać zimę

tescoRuszyła piąta edycja akcji „Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę”. Cel programu, realizowanego przez Tesco we współpracy z Ogólnopolskim Towarzystwem Ochrony Zwierząt Animals jest niezmienny – wsparcie schronisk dla zwierząt w najtrudniejszym dla nich okresie.

Od 17 do 30 stycznia, co dziesiąta złotówka wydana na karmy Marki Własnej Tesco zostanie przeznaczona na bieżące potrzeby 10 schronisk wybranych w internetowym głosowaniu.

Głosy na schroniska można oddawać na oficjalnym profilu „Eksperci Tesco” na Facebook’u. W głosowaniu bierze udział 168 schronisk, rekomendowanych przez Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt Animals.

Dodatkowo, przez dwa kolejne weekendy (18-20 i 25-27 stycznia) w wybranych sklepach, wolontariusze będą zbierać karmę, koce, miski i inne dary, które trafią do schronisk z najbliższej okolicy danego sklepu Tesco.

Akcję wspierają gwiazdy – dziennikarka Beata Sadowska oraz wokaliści Robert Gawliński i Łukasz Zagrobelny, a patronami medialnymi są: Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt Animals oraz portale Psy.pl, Koty.pl, Polki.pl, Afterparty.pl oraz Eksmagazyn.

Źródło: Tesco