Święty Mikołaj na dobre zamieszkał w Zatorze

Pewnego razu Św. Mikołaj, odbywając kolejną podróż po świecie, zawitał do Zatora – niewielkiego miasteczka w południowej Polsce. Jako doświadczony poszukiwacz, już z daleka wyczuł, iż to magiczne miejsce posiada moc sprawiania ludziom samych miłych niespodzianek. Zachwycony okolicą założył tu swoją siedzibę, czyli Park Św. Mikołaja w Krainie Bajek.

Park jest idealnym miejscem na spędzenie wolnego czasu w gronie rodziny. Najmłodszych z pewnością urzeknie bajkowa ścieżka, na której można zobaczyć kilkanaście domków bajkowych postaci, czy szopkę bożonarodzeniową.

Kierunek zwiedzania prowadzi wprost do Domu Św. Mikołaja. Można tam z nim porozmawiać, usiąść mu na kolanach i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Cały park jest oświetlony ponad trzema milionami kolorowych lampek. Codziennie na terenie obiektu odbywa się parada bajkowych postaci: w tygodniu o godzinie 13:30, w weekendy o 16:00.

Na odwiedzających czeka mnóstwo dodatkowych atrakcji. Nowością sezonu 2014 jest całoroczne lodowisko z bezpłatną wypożyczalnią łyżew oraz dom odwrócony do góry nogami, do którego wchodzimy przez strych. Meble są tutaj zawieszone nad naszymi głowami. Oprócz części mieszkalnej, znajduje się w nim również garaż z zaparkowanym samochodem, oczywiście do góry kołami!

Więcej: http://www.parkmikolaja.pl

Zródło: SIZ PAP