SKOK Wołomin Najlepszym Partnerem w Biznesie

Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa w Wołominie znalazła się wśród laureatów nagród „Najlepszy Partner w Biznesie”, przyznawanych już od ponad 10 lat przez magazyn ekonomiczny „Home&Market”. Wołomińską Kasę nagrodzono w kategorii spółdzielcze instytucje finansowe, za dynamiczny rozwój i bardzo dobre wyniki finansowe oraz dobrą politykę pożyczkową.

SKOK w Wołominie osiąga bardzo dobre wyniki finansowe, na koniec III kwartału zysk netto wynosił ponad 56 mln zł. Aktywa Kasy wynosiły ponad 2,4 mld zł. Kasa posiada wskaźnik wypłacalności na poziomie znacznie wyższym niż 5%, wymagany ustawą. Obsługuje ponad 76 tysięcy członków – stałych klientów.

Nagrody „Najlepszy Partner w Biznesie” przyznawane są już od ponad 10 lat. Tym tytułem mogą się poszczycić firmy wyróżniające się na rynku jakością, wiarygodnością i przestrzeganiem najwyższych standardów biznesowych, dla których kluczowa jest relacja z klientami. – Zwyciężają ci, którzy kreują nowe standardy na polskim rynku i uznawani są przez środowisko biznesowe za godne zaufania i warte polecenia – mówi Katarzyna Mazur, redaktor naczelna „Home & Market”. Gala „Najlepszy Partner w Biznesie 2013” odbyła się 28 października 2013 r.

– Sukces opiera się na zaufaniu, które buduje się na dobrych relacjach z Klientami. Zdobyć zaufanie, to dopiero pierwszy krok, znacznie większą sztuką jest jego utrzymanie – mówi Mariusz Gazda, prezes zarządu SKOK w Wołominie.

Redakcja „Home&Market” dokonuje wyboru laureatów na podstawie analizy oferty poszczególnych firm oraz opinii przedstawicieli największych przedsiębiorstw prywatnych, ankietowanych przez miesięcznik. W tym roku nagrody przyznano także m.in. w kategoriach: telekomunikacja, leasing, edukacja, banki, outsourcing, ochrona zdrowia oraz nagroda specjalna. W sumie wybrano 22  firmy godne tytułu „Najlepszy Partner w Biznesie”.