Ruszyły zapisy na wydarzenie CSR i ESG® – od ludzi dla ludzi realizowane w nowej odsłonie!

Dwa miejsca i dwie daty spotkań w Krakowie

10 kwietnia 2024 roku rozpoczęły się zapisy na wydarzenie CSR i ESG® – od ludzi dla ludzi, które odbędzie się 4 – 5 września 2024 roku w Krakowie. Przedstawiciele firm i organizacji pozarządowych spotkają się, aby wziąć udział w spotkaniu sieciującym Network Night oraz konferencji obejmującej trzy sale konferencyjne i przestrzeń targową, gdzie poznają kilkudziesięciu wystawców. Celem wydarzenia jest edukacja z zakresu działań społecznych i zrównoważonego rozwoju, zdobywanie inspiracji oraz networking łączący różne sektory. RaportCSR.pl jest wśród partnerów medialnych wydarzenia.

Od wymiany doświadczeń do AI

Po sukcesie zeszłorocznej edycji, której entuzjastyczny odbiór stał się motywatorem do dalszego rozwoju projektu, postanowiono urozmaicić formułę i jeszcze bardziej zwiększyć możliwości podejmowania dialogu. 4 września odbędzie się Network Night, jest to dedykowane spotkanie networkingowe, które odbędzie się w Hotelu Mercure Kraków Stare Miasto. Spotkanie to ma umożliwić uczestnikom i uczestniczkom budowanie relacji, wymianę doświadczeń oraz możliwość spędzenia czasu na rozmowach w miłej, swobodnej atmosferze.

Drugiego dnia uczestnicy i uczestniczki spotkają się w Expo Kraków, gdzie odbędzie się 3. edycja konferencji CSR i ESG® – od ludzi dla ludzi. To tutaj poruszone będą najważniejsze wyzwania i trendy rynkowe związane z CSR i ESG. Agenda konferencji będzie skupiać się na praktycznych narzędziach i innowacjach, w tym również na roli sztucznej inteligencji. Na uczestników czekają trzy sale konferencyjne oraz targi branżowe, czyli przestrzeń wystawiennicza dla przedstawicieli NGO i biznesu oferujących produkty, usługi oraz projekty branżowe.

CSR i ESG kluczem do sukcesu

– CSR i ESG to kwestie kluczowe dla osiągnięcia sukcesu i budowania zrównoważonego rozwoju w organizacjach. Enea wspiera wydarzenie od pierwszej edycji, wierząc w konieczność kreowania przestrzeni do tworzenia relacji między sektorem biznesowym i działalnością społeczną. Swoimi działaniami chcemy inspirować do rozmów na temat wyzwań dotyczących współpracy sektora pozarządowego z firmami oraz do poszukiwania innowacyjnych rozwiązań w budowaniu trwałych i efektywnych partnerstw – komentuje Marcin Wenzel, p.o. Dyrektor Departamentu Sponsoringu, Promocji i Zarządzania Marką Grupy Enea.

Miejsce dla każdego

Dla organizacji pozarządowych została przygotowana dedykowana sala NGO, w której eksperci przekażą wiedzę na temat współpracy z sektorem prywatnym oraz długofalowego, strategicznego rozwoju organizacji. To doskonała okazja, aby poznać kluczowe aspekty współpracy pomiędzy sektorem NGO a biznesem w odniesieniu do aktualnych wyzwań i trendów, zrozumieć jakie są możliwości i perspektywy rozwoju trzeciego sektora oraz potrzeby i oczekiwania interesariuszy.

Sale dla NGO i dla świata biznesu

Dla uczestników z biznesu reprezentujących działy CSR, HR, ESG, jak również osób zarządzających w organizacjach przygotowano salę biznes oraz salę technologie i innowacje. Sala biznes skupi się na kluczowych tematach z obszaru CSR, HR oraz ESG, natomiast sala technologie i innowacje będzie poświęcona narzędziom i rozwiązaniom wykorzystującym sztuczną inteligencję. To doskonała okazja dla przedstawicieli firm do zdobycia inspiracji oraz praktycznych wskazówek, umożliwiających rozwój personalny i zainicjowanie zmian w organizacjach.

Warto rezerwować już teraz

Ubiegłoroczna edycja wydarzenia zgromadziła 800 uczestników, 47 wystawców i zaowocowała licznymi rozmowami, które przerodziły się we współprace na różnych płaszczyznach. Nadchodząca edycja poszerza możliwości networkingowe, a odpowiadając na trendy i potrzeby uczestników organizatorzy spodziewają się pobicia ubiegłorocznej frekwencji.

Uczestników czekają wszechstronne debaty

– Wydarzenie stanowi przestrzeń do rozwoju, zgłębiania wiedzy branżowej oraz inspiracji na temat najlepszych praktyk. To również okazja do budowania relacji, poznania potencjału różnych organizacji, oraz projektów realizowanych przez firmy i NGO – mówi Grzegorz Ludwin, Prezes zarządu Fundacji Pro NGO.

Zapisy ruszyły! Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego już dziś zarezerwuj miejsce, aby poznać bieżące trendy i czerpać wiedzę od ekspertów 4 i 5 września w Krakowie!

Więcej szczegółów na stronie wydarzenia: www.CSRiESG.pl

10 kwietnia 2024 roku rozpoczęły się zapisy na wydarzenie CSR i ESG® – od ludzi dla ludzi