Rusza program Vital Voices Poland

Od 17 listopada, już po raz czwarty, Vital Voices Poland zaprasza aktywne zawodowo, przedsiębiorcze kobiety do udziału w bezpłatnym programie mentoringowym. Rekrutacja trwa do 21 września.

Pierwszym krokiem, by spędzić 2 tygodnie w gronie kobiet, które osiągnęły najwyższe pozycje w środowiskach biznesu, polityki bądź organizacji pozarządowych, jest wypełnienie aplikacji i przekonanie organizatorów o swojej determinacji w działaniu. Niezwykle cenne jest też doświadczenie w działalności społecznej.

Dla kogo jest ten program?
Organizatorzy zapraszają panie, które swoją firmę prowadzą od minimum dwóch lat, i które mają ambitne plany zawodowe dotyczące jej rozwoju. Szczególnie gorąco zapraszane są kandydatki ze wschodniej części naszego kraju oraz terenów graniczących z Polską. Jest też jedno miejsce dla przedsiębiorczyni z Lwowa.

Podstawowe kryteria naboru to:
– prowadzenie własnej firmy przez minimum dwa lata,
– silna motywacja do rozwoju,
– znajomość języka angielskiego (oraz polskiego jeśli osoba pochodzi np. z kraju – graniczące od wschodu z Polską)
– mile widziana jest działalność na rzecz środowiska lokalnego i kobiet.

Na uczestniczki czekają wspaniałe kobiety-mentorki, które gotowe są szczerze dzielić się doświadczeniami i przekazywać swoje przepisy na sukces. Programowi towarzyszy bogaty program markowych szkoleń, podnoszących poziom wiedzy praktycznej.

To proste: wystarczy pobrać, wypełnić i wysłać formularz aplikacyjny na adres rekrutacja@vitalvoices.pl

Warto sięgnąć po tę szansę by działać skuteczniej i szybciej iść do przodu. Program jest organizowany dzięki wsparciu Ambasady USA w Polsce.

Źródło: www.vitalvoices.pl