Rusza konkurs grantowy BOSMAN DLA REGIONU

Marka Bosman zaprasza lokalne organizacje i instytucje użyteczności publicznej do udziału w nowym konkursie grantowym. Od 27 stycznia br. poprzez stronę internetową www.bosmandlaregionu.pl można składać wnioski o grant na realizację projektów, które wspierają rozwój województwa zachodniopomorskiego.

Celem programu jest wsparcie projektów poprawiających stan środowiska naturalnego i estetykę otoczenia oraz inicjatyw społecznych, podnoszących komfort życia mieszkańców regionu i stymulujących integrację lokalnej społeczności. W konkursie mogą wziąć udział stowarzyszenia, fundacje, instytucje kultury i sportu, Ochotnicze Straże Pożarne, ośrodki pomocy społecznej oraz samorządowe jednostki organizacyjne ze Szczecina, Świnoujścia i powiatów polickiego, gryfińskiego, myśliborskiego, pyrzyckiego, starogardzkiego, goleniowskiego, kamieńskiego, gryfickiego, łobeskiego, choszczeńskiego, drawskiego, świdwińskiego, białogardzkiego i kołobrzeskiego.

BOSMAN DLA REGIONU

Na granty w konkursie Bosman przeznacza 550 000 zł. Do wygrania jest
15 grantów o wartości 25 000 i 50 000 zł. Wnioskować można także o inne kwoty, które nie przekroczą 50 000 zł.

Ze Szczecinem jesteśmy związani od ponad 170 lat. Nie byłoby nas tu, gdyby nie zasoby i praca mieszkańców tego regionu. Chcemy się odwdzięczyć. – mówi Paweł Michalik, Menedżer Marki Bosman w Carlsberg Polska – Przyznając granty, chcemy przyczynić się do realizacji inicjatyw, które mogą znacząco poprawić warunki życia lokalnych społeczności.

Projekty do konkursu „BOSMAN DLA REGIONU” można zgłaszać od 27 stycznia
do 17 lutego 2020 r. wyłącznie przez formularz znajdujący się na stronie internetowej http://www.bosmandlaregionu.pl/. Projekty zostaną zweryfikowane pod względem formalnym, a następnie ocenione przez Jury konkursu. W jego skład wchodzą ekspert CSR oraz przedstawiciele firmy Carlsberg Polska. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 16 marca br.