Natalia Kukulska i raper Miuosh w dobroczynnym duecie. Dochód ze sprzedaży piosenki trafi do dzieci

Natalia Kukulska, wokalistka, autorka tekstów i muzyki oraz wieloletnia ambasadorka Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce wraz z raperem, kompozytorem i producentem muzycznym Miuoshem, połączyli swoje dwa światy, by po raz pierwszy stworzyć dobroczynny duet. Efektem jest piosenka o sile i przebaczeniu, o nadziei i mocy, a także odwadze, która uskrzydla, by sięgać po swoje marzenia.
Całkowity dochód ze sprzedaży utworu “Korzenie i skrzydła” zostanie przekazany na pomoc potrzebującym dzieciom znajdującym się pod opieką Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce.
– Od samego początku czuliśmy, że ma to być utwór, który zostanie z nami na długo. Coś ponadczasowego i niedosłownego – mówi Natalia Kukulska.
– Każde dziecko z SOS Wiosek Dziecięcych ma własną niepowtarzalną historię, własny trud, ale też marzenia. Korzenie i skrzydła są tego odzwierciedleniem. Z jednej strony pogodzeniem się z przeszłością, a z drugiej – odważnym patrzeniem w dorosłe życie – komentuje Miuosh.
– Tekst piosenki chwyta za serca i szalenie nas wzrusza. To wołanie o pomoc, które jest bliskie naszemu sercu. Wołanie w imieniu wszystkich dzieci, które potrzebują naszej miłości i wsparcia – komentuje Aleksandra Granada, dyrektorka krajowa w SOS Wioskach Dziecięcych w Polsce.
Akcja wspiera również świąteczną zbiórkę na rzecz opuszczonych i osieroconych dzieci.