Czy Elon Musk jest dobroczyńcą? Odpowiedź w najnowszym numerze magazynu “Raport ESG”

Czy Elon Musk jest dobroczyńcą? Odpowiedź podsuwają nam amerykańscy obserwatorzy życia bogacza i innych mu podobnych. 

Dla jednych Elon Musk to wyrocznia w biznesie, dla innych człowiek nieobliczalny. Przykładem może być choćby niedawna akcja z zakupem platformy Twitter i jego kuriozalne decyzje poprzedzone wpisami w mediach społecznościowych.

Bogacz ma jednak na sumieniu więcej CSR-owych grzeszków.

Więcej o przypadku Elona Muska w magazynie “Raport ESG”.

KLIKNIJ: Tu kupisz trzeci numer magazynu “Raport ESG”

„Raport ESG” to magazyn gospodarczy i pierwsze takie wydawnictwo na polskim rynku poświęcone zagadnieniom ESG.

Wydawcą magazynu jest Fundacja XBW im. Ignacego Krasickiego, główny organizator Kongresu ESG – Liderzy Zrównoważonego Rozwoju na rzecz ekosystemu ESG, którego kolejna edycja zostanie zorganizowana 25 stycznia 2023 roku.

Fundacja jest także współorganizatorem Konkursu o Tytuł Pracodawcy Godnego Zaufania. 12. edycja konkursu odbyła się 28 listopada 2022 r. a wśród kategorii znalazła się m.in. Lider ESG.

W magazynie “Raport ESG”, dostępnym w wersji papierowej i elektronicznej, na 68 stronach znajdziemy opinie, komentarze i artykuły, a także wskazówki i kierunki działania dla rozwoju idei ESG przygotowane z myślą o polskich przedsiębiorcach.

Po raz pierwszy informacje na ten temat zostały zebrane w jednym miejscu, w przyjaznej czytelnikowi formie. „Raport ESG” jest kwartalnikiem, a jego cena to 19,90 PLN.

KLIKNIJ: Kanał na YouTube portalu Raport CSR