Kręć kilometry – nowe wyzwania HTC

Ruszyło kolejne wyzwanie w ramach ogólnopolskiej kampanii społecznej Fundacji Allegro All For Planet „Kręć Kilometry”. W ramach akcji można wygrać nie tylko stojaki dla swojego miasta – ukończenie każdego z zadań daje rowerzyście szansę także na indywidualne nagrody od HTC. Co zrobić, by zdobyć designerskie smartfony HTC Desire Eye, HTC Desire 820 lub kamerę HTC RE? Na wygraną ma szansę każdy, kto przejedzie z aplikacją „Kręć kilometry” do 19 lipca 150 km.

Ufundowane przez HTC nagrody, smartfony z rodziny Desire, charakteryzują się świetnymi aparatami do upamiętniania wszystkich chwil z podróży, a system Boom Sound™ zapewni fantastyczny dźwięk, gdy podczas pikniku będziemy mieli ochotę zrelaksować się przy muzyce. Kamera HTC Re jest bardzo łatwa i intuicyjna w użyciu. Można ją zamontować do kierownicy roweru i dzięki temu tworzyć filmy i zdjęcia z ciekawej perspektywy. Szerokokątny obiektyw uchwyci piękno krajobrazu!

Przypomnijmy, do akcji „Kręć kilometry” może się włączyć każdy. Wystarczy pobrać darmową aplikację mobilną na swój telefon i jeździć na rowerze. Każdy przejechany kilometr zasila konto wybranego miasta, a uczestnikowi daje szansę na atrakcyjne nagrody indywidualne. W 20 miastach, których mieszkańcy przejadą największy dystans, Fundacja Allegro All For Planet postawi nowe parkingi rowerowe.

Rywalizacja polskich miast o dizajnerskie stojaki rowerowe nabrała już tempa. Rowerzyści przejechali już ponad pół miliona kilometrów, a minął dopiero pierwszy miesiąc akcji! Kilometrów przybywa w rekordowym tempie, a ranking pokazuje niezwykłą mobilizację rowerzystów z mniejszych miejscowości.

Chrzanów, Jarocin, Stalowa Wola, Byczyna – to tylko niektóre przykłady miast, które aktualnie znajdują się w gronie potencjalnych laureatów. Rywalizacja trwa do końca sierpnia i wtedy okaże się ostatecznie, gdzie Fundacja Allegro All For Planet postawi swoje stojaki rowerowe. Aktualny ranking można śledzić tutaj: http://kreckilometry.pl/stojaki#ranking

To już czwarta edycja kampanii „Kręć Kilometry”, a stojaki fundacji służą rowerzystom w 29 miastach, w 120 różnych lokalizacjach. Po tegorocznej edycji przybędzie kolejnych 100 stojaków rowerowych. Szczegóły akcji dostępne są na stronie: http://kreckilometry.pl/

Bezpłatną aplikację, która umożliwia walkę o stojaki można pobrać tutaj:

iOS: https://itunes.apple.com/pl/app/krec-kilometry/id666842836?l=pl&ls=1&mt=8

Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.kreckm.mobile&hl=pl_PL