Kongres ESG Polska Moc Biznesu już 3-5 listopada 2021 r. w Warszawie

Kongres ESG Polska Moc Biznesu to konferencja, na której będą omawiane najbardziej obiecujące i transformujące trendy w polskim biznesie. W trakcie wydarzenia eksperci odpowiedzą na takie pytania jak m.in. maksymalizować efekty pozytywnego wpływu polskich firm na społeczeństwo; jakie korzyści płyną z wdrożenia nowoczesnych technologii i cyfryzacji oraz jak walczyć z wykluczeniem cyfrowym.

Trzy dni debat nt. społeczeństwa, gospodarki i ekologii odbędą się online w bezpiecznej formule hybrydowej. Kongres będzie nadawany na żywo ze studia telewizyjnego w Warszawie (Regent Warsaw Hotel, ul. Belwederska 23). Wydarzenie będzie można oglądać na głównej stronie Wirtualnej Polski oraz stronach partnerów medialnych.

Kongres potrwa od 3 do 5 listopada 2021 r. Prelegentami będą liderzy ze świata nauki i biznesu, samorządów, rządu i NGO-sów, w tym prof. Piotr Wachowiak, Rektor SGH; Paweł Borys, Prezes Polskiego Funduszu Rozwoju; Weronika Kuna, dyrektor ds. relacji z sektorem administracji publicznej i rządem, MicrosoftPaweł Jakubik, dyr. ds. transformacji cyfrowej w chmurze, Microsoft; Radosław Kwiecień, wiceprezes BGK oraz Renata Fijałkowska, przewodnicząca „potoku społecznego” oraz psycholog doradca NGO, ekspert merytoryczny Fundacji One Day.

Wydarzenie będzie podzielone na trzy obszary tematyczne, którym odpowiadają nazwy poszczególnych dni konferencji: Społeczeństwo, Gospodarka, Ekologia.

Podczas Kongresu ESG Polska Moc Biznesu będzie omawiana wizja polskiego społeczeństwa w kontekście odpowiedzialności społecznej. Co wspiera rozwój społeczny, a co go ogranicza: rola edukacji, ochrony zdrowia, systemów zarządzania, efektywności i skali działania. Znaczenie kultury, sportu i rodziny w rozwoju jednostki i grup społecznych. Jak efektywnie budować dialog międzypokoleniowy: bezpieczna przyszłość młodzieży i aktywizacja osób starszych. Rola państwa w zmianach społecznych (Polski Ład).

Kongres jest interaktywnym wydarzeniem skierowanym do przedstawicieli kadry kierowniczej, przedsiębiorców i inwestorów z całej Polski.

Szczegóły Kongresu ESG Polska Moc Biznesu

KONTAKT DO AUTORA: t.dereszynski@raportcsr.pl