Kolorowe budy od pracowników Motoroli

fot. materiały prasowe

Dzięki pracownikom firmy Motorola Solutions czworonogi przebywające w Schronisku dla zwierząt Psie Pole w Racławicach otrzymały nowe, kolorowe budy.

Zostały one zaprojektowane przez stażystów krakowskiego działu Supply Chain po wcześniejszym ustaleniu szczegółów technicznych ze Schroniskiem. Do zespołu należało złożenie poszczególnych części w całość oraz pomalowanie powstałych bud farbami. Jak sami przyznają, zadanie to nie było takie proste. Poszczególne osoby z działu były zaangażowane w kontakt ze schroniskiem, pozyskanie funduszy na zakup materiałów, transport, projekt bud oraz komunikację wewnątrz działu.

– Nasz krakowski zespół, w tym nasz dział, to grono bardzo zaangażowanych ludzi, którzy swoją energię i zapał chcą przekuć w coś dobrego. Wspólne pomaganie jest dla nas wspaniałą okazją do integracji i daje poczucie, że razem możemy wpłynąć na los pokrzywdzonych zwierząt – mówi Edyta Korzeń z Motoroli Solutions.

– Był to fantastyczny gest ze strony firmy Motorola Solutions – mówi Magdalena Ostrowska ze schroniska Psie Pole. – Pracownicy własnoręcznie wykonali piękne budy dla naszych psiaków. Są one solidne i praktyczne, a na dodatek przystrojone kolorowymi wzorami. Cieszy nas również fakt, iż wszelkie sugestie z naszej strony dotyczące szczegółów ich wykonania zostały uwzględnione. Cała akcja wzbudziła w schronisku radość i wzruszenie. Dziękujemy i prosimy nie zapominać o naszych podopiecznych!

W Schronisku dla zwierząt Psie Pole w Racławicach przebywa w tym momencie ok. 130 psów i 40 kotów. Schroniskowe zwierzaki mogą liczyć na wsparcie i pomoc wolontariuszy; bywa, że całe rodziny przyjeżdżają wyprowadzać psiaki na spacery. Schronisko może pochwalić się także przeprowadzaniem ok. ośmiuset adopcji zwierząt rocznie.