KGHM rozpoczyna nabór do programu EKO-Zdrowie

KGHM organizuje wiosenny cykl zajęć sportowo-rekreacyjnych organizowanych w ramach programu społecznej odpowiedzialności EKO-Zdrowie. Osoby, które ukończyły 35 lat mogą uczestniczyć w zajęcia nordic walking, a dzieci w wieku 5 – 10 lat mogą uczestniczyć w lekcjach nauki pływania. Udział w programach jest bezpłatny.

Zajęcia nordic walking prowadzone będą w pięciu miastach Zagłębia Miedziowego: Chojnowie, Głogowie, Legnicy, Lubinie i Złotoryi od kwietnia do czerwca. W każdym z tych miast utworzone zostaną maksymalnie 30-osobowe grupy uczestników, którzy technik marszu z kijami będą uczyć się z doświadczonymi instruktorami z nordic walking.

Ponadto w ramach zajęć, każda z grup weźmie udział w wykładach poświęconych świadomemu wyborowi produktów żywieniowych oraz nordic walking – jako formy zapobiegania i leczenia depresji.

Z kolei zajęcia dla dzieci odbywać się będą od kwietnia do czerwca w sześciu miastach regionu: Chojnowie, Głogowie, Legnicy, Lubinie, Polkowicach i Rudnej.

W każdym z miast uczestniczyć może maksymalnie 60 dzieci w dwóch 30-osobowych grupach. Wykwalifikowani instruktorzy z klubów pływackich regionu, przekażą wiedzę z zakresu podstawowych technik pływania i bezpiecznych zasad poruszania się w wodzie.

Informacje i zapisy na naukę pływania:

• w Głogowie: www.piastglogow.pl tel. 76 833 86 00

• w Chojnowie: www.uksdelfinek.info tel. 698 094 552

• w Legnicy: www.wankan.com tel. 601 768 450

• w Lubinie: www.piranie-lubin.pl tel. 660 446 281

• w Polkowicach: www.pletval.polkowice.pl tel. 505 617 840

• w Rudnej: www.shark-plywanie.pl tel. 607 574 991