BZ WBK-Aviva dla Organizacji Pożytku Publicznego

wbk_avivaSześćdziesiąt osiem Organizacji Pożytku Publicznego pomagającym dzieciom otrzyma wsparcie finansowe dzięki akcji Ubezpieczenia mają uśmiech dziecka. W ramach trwającej od lipca do grudnia br. inicjatywy, klienci, którzy zakupią wybrane ubezpieczenia w Banku Zachodnim WBK zasilą specjalny fundusz charytatywny, który zostanie przekazany wybranym OPP.

W akcję zaangażowani są pracownicy oddziałów Banku Zachodniego WBK. Wybierają oni Organizację Pożytku Publicznego, która otrzyma wsparcie w danym regionie. I tak na przykład oddziały Banku Zachodniego WBK z Wałbrzycha, Głuszczycy, Nowej Rudy oraz Świebodzic wesprą działającą na terenie Dolnego Śląska Fundację Pomocy Dzieciom i Młodzieży Salvator.

W ramach ubiegłorocznej edycji inicjatywy BZ WBK-Aviva Towarzystw Ubezpieczeń, do OPP z całego kraju trafiło łącznie ponad 620 000 złotych. Wśród wybranych organizacji były duże fundacje ogólnopolskie takie jak Fundacja Zdążyć z Pomocą czy Fundacja Mam Marzenie, jak również wiele mniejszych organizacji o zasięgu lokalnym, np. Pomoc Dzieciom Śląsk i Żagańskie Stowarzyszenie Uśmiech Dziecka.

Jestem dumny, że oferując naszym klientom bardzo ważną ochronę ubezpieczeniową ich majątku czy życia, możemy dodatkowo pomóc dzieciom, które najbardziej tego potrzebują. To niezwykła wartość dodana do naszej oferty – mówi Paweł Zawisza, wiceprezes zarządu BZ WBK-Aviva Towarzystw Ubezpieczeń.

Akcja potrwa do końca grudnia, a przekazanie środków planowane jest na początku przyszłego roku. BZ WBK-Aviva Towarzystwa Ubezpieczeń zachęcają do zadbania o ochronę swojego życia i majątku, a przy okazji włączenia się w akcję dobroczynną na rzecz dzieci.