Biedronka zaprasza dzieci i seniorów na seanse filmowe do Kina Muranów

6 listopada ruszają cykle pokazów filmowych skierowane do dzieci i seniorów, organizowane przez sieć sklepów Biedronka i warszawskie Kino Muranów. Cena biletu dla dzieci do 18. roku życia i seniorów powyżej 60. roku życia wynosi 5 zł.  

 

Seanse filmowe dla dzieci, pod hasłem „Kino w kropki”, będą odbywały się w Kinie Muranów w każdą pierwszą niedzielę miesiąca o godz. 11:00. Pierwszy film w sezonie 2016/2017 zostanie wyświetlony 6 listopada 2016 roku, a ostatni 2 lipca 2017 roku. Dzieci podczas pokazów będą miały okazję obejrzeć wyselekcjonowane filmy polskie i zagraniczne. Seanse są przeznaczone dla dzieci powyżej 4. roku życia wraz z opiekunami. Koszt biletu dla dzieci wynosi 5 zł, dla opiekuna 10 zł.

„W dobrym towarzystwie: Muranów dla seniorów” to hasło cyklu pokazów dla starszych kinomanów. W każdą drugą środę miesiąca, zaczynając od 9 listopada 2016 roku, a kończąc 12 lipca 2017 roku, w Kinie Muranów o godz. 11:00 wyświetlane będą filmowe hity dedykowane seniorom. Po każdym pokazie odbędzie się dyskusja z ciekawym gościem. Koszt biletu dla osób powyżej 60. roku życia wynosi 5 zł, dla pozostałych widzów 15 zł.

Seanse dla dzieci i seniorów, po wakacyjnej przerwie w 2017 roku, wrócą do kinowego repertuaru w październiku 2017 roku i potrwają do czerwca 2018 roku. Szczegóły znajdują się na stronie www.kinomuranow.pl.

– Jeronimo Martins Polska, jako firma społecznie odpowiedzialna, chętnie włącza się w działania zachęcające klientów do udziału w wydarzeniach artystycznych. Nasze projekty kierujemy do różnych grup społecznych, zarówno do dzieci, jak i dorosłych w każdym wieku. Chcemy umożliwić im dostęp do kultury i dlatego też zaangażowaliśmy się w projekt z Kinem Muranów – mówi Anetta Jaworska-Rutkowska, kierownik ds. relacji zewnętrznych i CSR, Jeronimo Martins Polska.

Harmonogram (trzy pierwsze miesiące)

Pokazy dla dzieci:

6 listopada „Proszę słonia”
4 grudnia “Hokus-pokus, Albercie Alberstonie”
8 stycznia „Jill i Joy”

Pokazy dla seniorów:

9 listopada „Młodość”
14 grudnia „Wielki Liberace”
11 stycznia „Za jakie grzechy, dobry Boże”

Kino z Biedronką

Seanse w kinie Muranów to kolejna inicjatywa sieci sklepów Biedronka, która umożliwia mieszkańcom lokalnych społeczności dostęp do sztuki filmowej. Od 2013 roku Biedronka prowadzi wakacyjny projekt plenerowych projekcji filmowych, organizowanych przy placówkach sieci. Kino z Biedronką w ciągu czterech edycji odwiedziło 175 miejscowości w całej Polsce, a 185 seansów filmowych obejrzało ponad 40 tysięcy osób.