#ZostańwDomu z Berimalem

Przygotowany przez ekspertów program ćwiczeń i relaksacji, porady dietetyczne,
a także jadłospis pozwalający utrzymać prawidłowy poziom cholesterolu, udostępnia na swojej stronie marka Berimal z portfolio USP Zdrowie.

Wszyscy, którzy chcą zadbać o poziom swojego cholesterolu, na stronie https://berimal.pl/zostan-w-domu/ znajdą porady dotyczące diety, aktywności fizycznej oraz zarządzania stresem.

Dbanie o zdrowie, zwłaszcza o prawidłowy poziom cholesterolu jest teraz trudniejsze niż kiedykolwiek. Nieprawidłowa dieta wynikająca z robionych w pośpiechu zakupów, pracy z domu, społecznej izolacji, braku ruchu, zamkniętych basenów i siłowni, a do niedawna nawet lasów, stresu wynikającego z niepewnej sytuacji – to wszystko może niekorzystnie wpływać na poziom cholesterolu we krwi.

#ZostańwDomu

Porady dietetyczne, a także jadłospis korzystny dla utrzymania prawidłowego poziomu cholesterolu opracowała Agnieszka Piskała-Topczewska, dietetyczka, diet coach i autorka wielu książek poświęconych prawidłowemu żywieniu. Na stronie dostępny jest również 40-minutowy program ćwiczeń możliwych do wykonania w domu, który nagrała instruktorka fitness Agnieszka Urbaniak. Na końcu znajdziemy także instrukcję ćwiczeń relaksacyjnych i porady dotyczące wsparcia emocjonalnego w okresie izolacji, które przygotowała psychoterapeutka Aleksandra Urbaszek.

Źródło: Berimal