Znamy wyniki XXIII edycji Pucharu Tymbarku organizowanego przez Grupę Maspex

W organizowanym przez Grupę Maspex Pucharze Tymbarku biorą udział drużyny z kategoriach wiekowych U-10 i U-12 dziewcząt oraz chłopców z każdego województwa. Finał odbył się na stadionie PGE Narodowy. Przy wydarzeniu współpracował Polski Związek Piłki Nożnej.

Na PGE Narodowy poznaliśmy najlepsze drużyny XXIII edycji Pucharu Tymbarku – poinformowała Grupa Maspex.

Zwycięzcami są:
U-10 Dziewczynki: SP 17 CHORZÓW
U-10 Chłopcy: SZKOŁA GORTATA ŁÓDŹ
U-12 Dziewczynki: SP KRASNE
U-12 Chłopcy: SMS STAL RZESZÓW.

– Gratulacje dla wszystkich uczestników XXIII edycji Pucharu Tymbarku. To właśnie takie turnieje sprawiają, że dzieciaki wstają od komputera, wychodzą na podwórko i grają w piłkę. Taka będzie przyszłość polskiej piłki, jakie jej młodzieży trenowanie, ale wszystko zaczyna się od pasji i emocji, widzieliśmy to w finałach na PGE Narodowy. Popularyzacja sportu wśród dzieci to cel, który realizujemy od 17 lat angażując się w ten projekt jako generalny sponsor. Już dziś myślimy o kolejnej edycji rozgrywek i gorąco zapraszamy wszystkie szkoły do udziału. Spróbujcie, bo możecie zagrać w finale na tym pięknym stadionie przed meczem reprezentacji Polski, niezależnie z jak małej szkoły, czy miejscowości jesteście – powiedział Krzysztof Pawiński, CEO Grupy Maspex.

Dziękujemy PZPN (Polski Związek Piłki Nożnej) za współpracę przy XXIII edycji Pucharu Tymbarku, a zapisy szkół podstawowych do XXIV edycji turnieju wystartują już po wakacjach! – napisała Grupa na swym profilu społecznościowym.

Maspex jest największą prywatną firmą w branży spożywczej w Polsce oraz jedną z największych w Europie Środkowo-Wschodniej.

Źródło informacji i zdjęć: Grupa Maspex/LinkedIn