Zapunktuj foce śledzia

Rusza akcja „Zapunktuj foce śledzia”. Sieć stacji paliw LOTOS umożliwia przekazanie punktów programu premiowego Navigator, które w postaci środków finansowych wesprą Stację Morską w Helu i pozwolą na zakup morskich ryb dla stałych mieszkańców fokarium. Foki znajdujące się pod opieką Stacji Morskiej potrzebują każdego dnia ok. 35 kilogramów świeżych ryb.

Tankując paliwa, korzystając z usług lub robiąc zakupy na stacjach paliw LOTOS oraz LOTOS Optima, klienci zdobywają punkty w programie premiowym LOTOS Navigator. Oprócz ponad 120 nagród znanych marek w najnowszym katalogu, LOTOS oferuje klientom przekazanie punktów programu premiowego Navigator na pokarm dla fok: 700 pkt to jeden posiłek dla foki, 1400 pkt to całodzienne wyżywienie dla foki.

Nie tylko kierowcy korzystający z programu LOTOS Navigator mogą karmić foki. Zainteresowani mogą przekazać darowiznę na konto Fundacji LOTOS, która wesprze działania na rzecz ochrony zasobów Morza Bałtyckiego w ramach projektu „Kierunek Bałtyk”:

Fundacja LOTOS, ul. Elbląska 135, 80-718 Gdańsk
nr konta: 95 1240 1112 1111 0010 6377 8385
w tytule przelewu należy wpisać „na foki”

W działania Fundacji LOTOS spółka LOTOS Paliwa jest zaangażowana niemal od początku jej istnienia. Po bardzo udanej akcji „Pomaganie przez tankowanie”, klienci stacji paliw mają możliwość przekazania punktów zebranych podczas tankowania i zakupów na stacji, na program społeczny „Kierunek Bałtyk”, którego partnerem jest Fundacja LOTOS.

Akcja „Zapunktuj foce śledzia” jest elementem projektu „Kierunek Bałtyk” związanego z ochroną bałtyckiej populacji foki szarej oraz innych zagrożonych wyginięciem gatunków naszego morza.

Więcej: www.kierunekbaltyk.pl