Zaprogramuj swoją przyszłość

Nabór do konkursu organizowanego przez Provident i CodersTrust Polska, w którym można wygrać kurs kodowania, został wydłużony. Do akcji pod hasłem Zaprogramuj swoją przyszłość. Wierzymy w Twój plan można zgłaszać się jeszcze do 15 grudnia.

Programistyczny freelancing może być odpowiedzią na problem wysokiego bezrobocia wśród młodych oraz ciekawą propozycją dla obecnych 40-, czy 50-latków, którzy chcą nabyć nowe kompetencje. Projekt #Zaprogramujswojąprzyszłość pozwala zdobyć nowe umiejętności, zacząć nową pracę i zostać w swoim miejscu zamieszkania. Wystarczy wejść na stronę konkursu http://zaprogramujswojaprzyszlosc.pl wypełnić prosty test z języka angielskiego i logiki oraz nagrać film o tym, jak umiejętność programowania i freelancing pomogą rozwinąć skrzydła zawodowe, jednocześnie pozostając i pracując w rodzinnym mieście. W projekcie weźmie udział 40 osób, które spełnią warunki formalne i przekonają swoim nagraniem video członków jury.

Dzięki szkoleniom kursanci będą mogli również poszerzać umiejętności miękkie, które ułatwią otrzymywanie zleceń freelancerskich i zdobywanie klientów. Uzyskają również informacje jak stworzyć wiarygodny profil zawodowy w sieci oraz poznają angielskie słownictwo biznesowe i techniczne niezbędne w branży IT. Kurs jest skonstruowany w taki sposób, że nawet osoby, które nie miały wcześniejszego doświadczenia z programowaniem, mogą wziąć w nim udział. W trakcie kursu poprzez platformę e-learningową kursanci zdobędą podstawową wiedzę z zakresu programowania: umiejętności języka HTML5, JavaScript i techniki modyfikacji stylów CSS 3, bibliotekę jQuery, framework Bootstrap, technologię AJAX.

Z platformy można korzystać z dowolnego miejsca i o dowolnej porze, gdyż jest ona dostępna online przez
24 godziny na dobę. Daje to możliwość jednoczesnego uczenia się i pracy – wystarczy poświęcić na kurs 2 godziny dziennie. W trakcie nauki CodersTrust Polska zapewnia wsparcie mentorów, specjalistów w dziedzinie programowania oraz doradców kariery dostępnych 12 godzin dziennie. Mentorzy już w trakcie nauki pomagają w znalezieniu pierwszych płatnych zleceń na globalnej platformie zrzeszającej freelancerów Upwork, na której rocznie zamieszczane są 3 miliony ofert pracy.

Do konkursu można zgłaszać się na stronie zaprogramujswojaprzyszlosc.pl

Zapisz

Zapisz