Zadbaj o swoje serce

W najbliższą sobotę w ramach akcji „Teraz Serce!” każdy będzie mógł bezpłatnie wykonać badanie EKG, a także sprawdzić poziom cholesterolu we krwi czy skorzystać z konsultacji dietetycznych. Akcja medyczna odbędzie się na terenie Centrum Handlowego Carrefour w Olsztynie.

 

W przeciwdziałaniu chorobom układu krążenia niezwykle istotna jest profilaktyka kardiologiczna. Aby ułatwić mieszkańcom Olsztyna i okolic dostęp do specjalistów oraz kontrolę stanu serca, Carrefour Polska – właściciel i zarządca Centrum Handlowego Carrefour przy ulicy Krasickiego 1b – wraz z Telemedycyną Polska S.A. zaprasza wszystkich na specjalną akcję medyczną pt. „Teraz Serce!”.

W sobotę 17 marca w pasażu centrum handlowego każdy będzie mógł bezpłatnie wykonać badanie EKG, które zostanie na miejscu opisane i zinterpretowane przez lekarza specjalistę. Dzięki temu, uczestnicy spotkania od razu dowiedzą się, w jakim stanie jest ich serce, a także, jak prawidłowo się o nie zatroszczyć.

Zainteresowani będą mogli także sprawdzić poziom cholesterolu i glukozy, zmierzyć ciśnienie krwi, obliczyć wskaźnik BMI, sprawdzić ukrwienie kończyn dolnych czy określić czynniki ryzyka zawału mięśnia sercowego. Będzie to również okazja do skorzystania z porad dietetyka.

Akcja „Teraz Serce!” w Centrum Handlowym Carrefour Olsztyn będzie drugim spotkaniem, jakie odbyło się na terenie galerii handlowej sieci. Z bezpłatnych badań kardiologicznych i konsultacji skorzystali już klienci Galerii Grudziądzkiej w Grudziądzu. W akcji wzięło udział ponad 100 osób.

Bezpłatne badania profilaktyczne w ramach akcji „Teraz Serce!” odbędą się w sobotę 17 marca w Centrum Handlowym Carrefour Olsztyn przy ulicy Krasickiego 1b. Badania będą prowadzone od godziny 10:00 do godziny 18:00.