Z Biedronką “Szkoła jest wesoła”

Od blisko 10 lat Biedronka towarzyszy pierwszoklasistom – dzieciom swych pracowników. W tym roku przygotowano dla nich blisko 6000 wyprawek szkolnych z pełnym wyposażeniem.

Tymczasem z myślą o najbardziej potrzebujących dzieciach – podopiecznych Caritas Polska, w dniach 8-9 sierpnia odbędzie się zbiórka przyborów szkolnych pod hasłem „Z Uśmiechem do Szkoły”. Podobnie jak w ubiegłym roku akcja będzie miała miejsce w wybranych sklepach na terenie Diecezji Zielonogórsko – Gorzowskiej.

Od 4 sierpnia w sklepach sieci Biedronka dostępna jest nowa oferta artykułów szkolnych. Na uczniów czekają produkty piśmiennicze i biurowe produkowanej specjalnie dla Biedronki marki Elefun, licencjonowane przybory z postaciami z bajek, certyfikowane tekstylia, sprzęt elektroniczny oraz wyprodukowane w Polsce meble. Klienci mogą wziąć również udział w dedykowanych konkursach.

Oferta szkolna została przygotowana w dwóch odsłonach prezentowanych w folderach tematycznych „Szkoła jest wesoła”, obowiązujących od 4 do 24 sierpnia – część pierwsza oraz od 18 sierpnia do 7 września – cześć druga.