Wspieraj szpitale w swojej okolicy

Jako bank przekazaliśmy 4 mln zł na pomoc służbom medycznym. Dodatkowo już 2 mln zł z naszej zbiórki trafiło na wsparcie służb medycznych do 20 polskich szpitali. Ale to nie koniec – zbieramy dalej, a Ty możesz wybrać szpital, który otrzyma Twoje wsparcie! Teraz w systemie bankowości Moje ING udostępniamy możliwość zdefiniowania przelewu dobroczynnego na wybrany z listy szpital – poinformował ING Bank Śląski.

Dodatkowo, razem z Fundacją ING Dzieciom, bank prowadzi zbiórkę, by pieniędzy na pomoc było jeszcze więcej. Do tej pory udało się zebrać kwotę: 2 050 214 zł

Jak dołączyć do zbiórki? Wystarczy przesłać dowolną, nawet niewielką kwotę, na wybrany z listy szpital. Klienci banku, przelew dobroczynny mogą zrobić w Moim ING. Wystarczą dwa kroki:

KROK 1: Z listy poniżej należy wybrać numer szpitala (od S01 do S20), który chce się wspomóc i zapamiętać go.

KROK 2: Wcisnąć przycisk „Zaloguj się i zrób przelew”, a w formularzu wpisać w tytule przelewu numer szpitala. Wpisując ten numer mamy pewność, że nasze środki trafią dokładnie na wsparcie wybranej placówki.

Wesprzeć można jeden z 20. szpitali. Jeśli wpiszemy błędny numer szpitala (np. spoza zakresu S1-S20) lub inny tytuł przelewu, środki zasilą ogólne konto Fundacji ING Dzieciom i zostaną przyznane szpitalowi wybranemu przez Fundację ING Dzieciom. Jeśli nie chcemy wskazywać konkretnego szpitala, nie musimy. W takim przypadku należy pozostawić tytuł przelewu niezmieniony. Bank przekaże te środki wybranemu przez Fundację ING Dzieciom szpitalowi.

(źródło ING Bank Śląski, wł.)