Warsztaty „Zaplanuj swoją karierę” ze Starbucks®

Już po raz drugi w wybranych kawiarniach Starbucks® w Warszawie, Szczecinie, Poznaniu i Katowicach odbędą się otwarte warsztaty pod hasłem „Zaplanuj swoją karierę”. To spotkania, podczas których doświadczeni menedżerowie podpowiedzą, gdzie szukać pracy, jak prawidłowo napisać CV i w jaki sposób przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej. Zapraszamy do kawiarni Starbucks® 19 maja.

 

Starbucks to nie tylko kawa

Zbliżają się wakacje. To okres kiedy wielu młodych ludzi poszukuje pracy, aby mieć dodatkowe zajęcie latem. Jednak staranie się o upragnioną posadę wcale nie jest łatwe. Dlatego pracownicy Starbucks® postanowili poprowadzić specjalne otwarte dla wszystkich warsztaty pod hasłem „Zaplanuj swoją karierę”. Dzięki spotkaniom, które odbędzą się 19 maja w wybranych kawiarniach Starbucks® w Warszawie, Szczecinie, Poznaniu i Katowicach, każdy, kto poszukuje pracy będzie mógł rozwiać wszystkie wątpliwości związane z procesem rekrutacji. Doświadczeni People Managerowie, czyli osoby na co dzień odpowiadające za zespół, szkolenia i szukanie nowych osób do pracy, podzielą się z uczestnikami wiedzą i doświadczeniem w tym obszarze. Przewidywane tematy to: jak sobie poradzić na rynku pracy, jak prawidłowo napisać swoje CV i jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej.

„Cieszy nas, że podczas ostatnich warsztatów pod hasłem Zaplanuj swoją karierę wielu młodych ludzi mogło zasięgnąć wiedzy od naszych People Managerów. Kawiarnie Starbucks® łączą ludzi przy kawie, ale też przy wspólnych akcjach dla lokalnych społeczności. Dlatego po raz drugi organizujemy spotkania, których celem jest edukacja i pomoc ludziom na rynku pracy.” – mówi Magdalena Jurdziak Starbucks® Brand Manager na Europę Środkowo-Wschodnią.

Doświadczeni menedżerowie Starbucks® podpowiedzą Ci jak znaleźć pracę

Szukanie pracy wymaga odpowiedniego przygotowania. Właśnie takie wprowadzenie zrobią pracownicy Starbucks® podczas warsztatów „Zaplanuj swoją karierę”. Jakie są pierwsze kroki na rynku pracy? Po pierwsze trzeba stworzyć swoje CV, czyli krótki życiorys przedstawiający doświadczenie zawodowe, edukację, umiejętności czy zainteresowania. Ważne, aby taki dokument był przejrzysty i ładnie się prezentował. Po drugie należy wiedzieć w jaki sposób szukać pracy. Kolejnym etapem rekrutacji jest rozmowa kwalifikacyjna. Tu też jest kilka reguł, których trzeba przestrzegać, aby wypaść pozytywnie przed potencjalnym pracodawcą. Aby dowiedzieć się więcej odwiedź 19 maja wybrane kawiarnie Starbucks® w Warszawie, Poznaniu, Katowicach i Szczecinie.

Więcej szczegółów o warsztatach „Zaplanuj swoją karierę” oraz lista kawiarni Starbucks®, w których odbędą się spotkania znajdują się na Facebook.com/starbuckspolska.