V33 funduje domki zabaw

V33, ekspert w dziedzinie ochrony i pielęgnacji drewna, wspiera rodzinne domy dziecka fundując w ramach akcji Malujemy uśmiechy domki zabaw dla dzieci. Pierwszy z nich został przekazany rodzinnemu domowi dziecka 30 maja, w Dniu Rodzicielstwa Zastępczego. Wydarzenie rozpoczyna drugi etap akcji – konkurs, w którym kolejne rodzinne domy dziecka mogą wygrać domki dla swoich dzieci.

Malujemy_usmiechy_1V33 doceniając pracę, jaką na co dzień wykonują rodzinne domy dziecka, zorganizował piknik w jednym z nich. Wydarzenie inauguruje drugi etap akcji. W Dniu Dziecka, 1 czerwca, rusza konkurs dla rodzinnych domów dziecka, w którym nagrodami są domki zabaw dla dzieci. Jest on dedykowany placówkom z następujących województw: mazowieckiego, małopolskiego, wielkopolskiego, dolnośląskiego, pomorskiego, zachodniopomorskiego i lubuskiego. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest przesłanie wypełnionego formularza i pracy pt. Mój wymarzony domek zabaw do 30 czerwca. Zwycięzcy zostaną wyłonieni do końca sierpnia.

Aby przyłączyć się do akcji i wspomóc najmłodszych wystarczy kupić w Leroy Merlin jeden z dwóch dedykowanych produktów – Lazurę Ochronną V33 Dom & Ogród lub Farbę fasadową V33. Część dochodu zostanie przeznaczona na zakup domków zabaw dla rodzinnych domów dziecka.

Wspólnie z siecią Leroy Merlin cały czas zachęcamy wszystkich konsumentów do przyłączenia się do akcji. Mam nadzieję, że dzięki Państwa zaangażowaniu uda nam się wspólnie ufundować jeszcze wiele domków zabaw i namalować uśmiechy na dziecięcych twarzach – mówi Monika Kemnitz, Marketing Manager V33 Polska.

Partnerem akcji jest Fundacja Przyjaciółka, angażująca się m.in. w działania promujące rodzinną opiekę zastępczą.