Twojemeble.pl pomaga dzieciom

Internetowy sklep twojemeble.pl podjął współpracę ze Stowarzyszeniem Piękne Anioły oferując wsparcie przy remontach pokoi dzieci w trudnej sytuacji życiowej. Ich ostatni projekt zakładał pomoc Agnieszce (9lat) i niepełnosprawnej Oliwce (7lat) z podkrakowskich Janowiczek. Dziewczynki mieszkały w warunkach, które negatywnie wpływały na ich rozwój i zdrowie dlatego do pomagania przyłączyła się firma meblowa oferując wybór, dostawę i montaż mebli. 

-Historie potrzebujących dzieci urzekły nas tak bardzo, że postanowiliśmy przyłączyć się do pomagania i na stałe wpisać w kalendarz takich remontów – mówi Iwona Duda, odpowiedzialna za koordynację projektu ze strony twojemeble.pl Mamy nadzieję, że uda nam się pomóc jeszcze większej ilości dzieci. Bo kto, jak nie sprzedawcy mebli, może najlepiej pomóc w wyposażaniu pokoi.

Stowarzyszenie Piękne Anioły, ma już ogromne doświadczenie w tego typu remontach i z powodzeniem realizuje kolejne projekty. Pozyskanie partnera meblowego umożliwi poprawę pracy samych członków stowarzyszenia i odciąży ich z prac związanych z dostarczaniem wyposażenia.

Dla firmy twojemeble.pl jest to okazja do przedstawienia pozytywnych rezultatów takich praktyk. Oczywiście najistotniejszą rzeczą jest pomaganie samo w sobie, jednak firma ma na celu popularyzację tej inicjatywy w celu edukowania innych przedsiębiorstw MŚP.