Trwa zbiórka charytatywna zorganizowana przez Grand Zone Gaming przy wsparciu Stowarzyszenia “Pomagajmy Razem”

Źródło: Pixabay

Do 25.01.2022 trwa nadal wyjątkowa zbiórka charytatywna zorganizowana przez Grand Zone Gaming przy wsparciu Stowarzyszenia “Pomagajmy Razem”.

Podczas III finałowego turnieju gier mobilnych prowadzonych przez VCR, Blackluka, Eweliny i Jamsa CR udało się zebrać ponad 42 000 zł głównie dzięki licytacjom wspaniałych fantów wśród graczy esportowych takich osobistości jak Robert Lewandowski, Robert Kubica, Polska Reprezentacja Skoczków Narciarskich czy środowiska artystycznego jak Sanah, O.S.T.R., Kamil Bednarek, Kasia Kowalska, Organek czy Daria Zawiałow .

Cała kwota jest wpłacona na zbiórkę w serwisie zrzutka.pl. 30 000 zł z tej kwoty organizator przekaże 5 letniemu Oliwierowi u którego wykryto autyzm, a pozostałą kwotę organizator przekaże Fundacji Synapsis na badania, które pozwolą diagnozować tą chorobę we wczesnym okresie.

Na Autyzm cierpli wielu nastolatków i dorosłych osób. Niestety bardzo często te osoby żyją w nieświadomości swojego zaburzenia, dlatego taka ważne jest jak najszybsza diagnoza, która może ustrzec przed: depresją, próbami samobójczymi czy samotnością.

Fundacja Synapis chce właśnie przeznaczyć zebraną kwotę na dofinansowanie procesów diagnostycznych nastolatków i osób dorosłych, dlatego tak ważna jest każda złotówka przeznaczona na ten cel.

Osoby, które potrzebują pomocy fundacji zapraszamy na stronę www.synapsis.org.pl , a wszystkich ludzi dobrej woli zapraszamy do wsparcia Fundacji poprzez zbiórkę na https://zrzutka.pl/gramypomagamy.
Osoby, które chcą pomóc bezinwestycyjnie przy okazji robienia codziennych zakupów internetowych zapraszamy na stronę www.a7b.pl gdzie znajdują się linki do znanych sklepów internetowych m.in. Aliexpress czy Decathlon, dzięki, którym robiąc zakupy w tych samych cenach Twoja darowizna trafi na ten szczytny cel.