Trwa konkurs: DNA-bo pomaganie mamy w genach

Nagroda „DNA-bo pomaganie mamy w genach” stanowi wyróżnienie działań podejmowanych przez firmy, instytucje i organizacje pozarządowe, które wykazały się znaczącym wsparciem dla Ukrainy oraz pomocą w czasie pandemii COVID-19. Nagroda wręczona zostanie podczas gali wieczornej Kongresu ESG Polska Moc Biznesu 7 listopada na PGE Narodowym.

– Ten rok jest wyjątkowy pod wieloma względami dla naszego kraju. Dwa obszary działań, które wykazały siłę i solidarność Polaków, to pomoc dla Ukrainy oraz walka z pandemią COVID-19. Celem konkursu DNA jest wyróżnienie tych, którzy wykazali się szczególnym zaangażowaniem na tych polach. Takie działania przywracają wiarę w bezinteresowne dobro i powinny być odpowiednio nagłaśniane. Dlatego nagroda DNA będzie wyróżniała liczne podmioty w tych dwóch kategoriach, a decydujące zdanie o jej przyznaniu będą mieli Polacy poprzez możliwość głosowania na czołowych polskich portalach internetowych – deklaruje Artur Beck, współorganizator Kongresu ESG Polska Moc Biznesu

Konkurs jest otwarty dla organizacji pozarządowych, firm oraz spółek państwowych. W zgłoszeniach należy uwzględnić opis kluczowych inicjatyw w dwóch kategoriach: wsparcie społeczne w walce z pandemią COVID -19 oraz wsparcie społeczne związane z wojną w Ukrainie.

Rejestracji do udziału w konkursie można dokonać za pomocą formularza online do 30 października 2022 r.