Teraz serce w warszawskich outletach FACTORY

W sobotę i w niedzielę, 18 i 19 października 2014 roku w godzinach 10:00-20:00 w warszawskich centrach FACTORY odbędzie się Akcja Medyczna w ramach ogólnopolskiej kampanii profilaktyki chorób układu krążenia „Teraz Serce!”. W sobotę będzie można wziąć udział w akcji w centrum FACTORY Annopol a w niedzielę w FACTORY Ursus. Zapraszamy wszystkich chętnych do skorzystania z bezpłatnych badań serca oraz specjalistycznych konsultacji.

 

Na miejscu będzie obecny lekarz kardiolog, który będzie opisywał wyniki badań EKG. Po kilku minutach pacjent otrzyma elektrokardiogram wraz z opisem i dalszymi zaleceniami. Dodatkowo, podczas akcji każdy zainteresowany będzie mógł nieodpłatnie wykonać badanie poziomu cholesterolu we krwi, zmierzyć ciśnienie tętnicze, obliczyć wskaźnik BMI, określić czynniki ryzyka zawału serca oraz skonsultować się z dietetykiem.

Udział w Akcji jest całkowicie bezpłatny i dostępny dla wszystkich, którzy zgłoszą się w dniu Akcji. Głównym celem Kampanii jest ułatwienie mieszkańcom dostępu do lekarzy specjalistów oraz profilaktyka kardiologiczna.

Na bezpłatne badania serca zapraszamy w godzinach od 10.00 do 20.00 w sobotę 18 października do centrum FACTORY Annopol, a 19 października 2014 roku do Centrum Handlowego FACTORY Ursus.