Rusza rekrutacja do 18. edycji Ligi Odpowiedzialnego Biznesu

Do 7 listopada potrwa nabór do 18. edycji Ligi Odpowiedzialnego Biznesu, programu edukacyjnego Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Studentki i studenci, którzy zakwalifikują się do programu wezmą udział w czterech spotkaniach prowadzonych przez wiodących ekspertów i ekspertki zrównoważonego rozwoju w Polsce. Na najaktywniejszych uczestników i uczestniczki czeka m.in. możliwość odbycia płatnego stażu w firmach aktywnych w obszarze CSR.

Studentki i studenci zainteresowani tematem społecznej odpowiedzialności biznesu, którzy chcą zdobyć praktyczną wiedzę i rozwinąć swoje kompetencje w obszarze zrównoważonego rozwoju i ESG (z ang. environmental, social responsibility i corporate governance) mogą już aplikować do 18. edycji Ligi Odpowiedzialnego Biznesu – nastawionego na praktykę bezpłatnego projektu edukacyjnego dotyczącego CSR.

Nabór potrwa do 7 listopada. Rekrutacja odbywa się poprzez formularz online dostępny na https://odpowiedzialnybiznes.pl/liga-odpowiedzialnego-biznesu-18-edycja-rekrutacja/

Społeczna odpowiedzialność biznesu zyskuje coraz większe znaczenie w strategiach i codziennym funkcjonowaniu przedsiębiorstw. Rośnie więc także zapotrzebowanie na pracownice i pracowników, którzy będą mogli wesprzeć firmy w działaniach na rzecz zrównoważonego rozwoju. Udział w Lidze Odpowiedzialnego Biznesu to szansa na dobry, mocny start na rynku pracy oraz zdobycie i doskonalenie kompetencji przydatnych we wszystkich obszarach funkcjonowania organizacji zarządzanych zgodnie z wartościami ESG. Zachęcam więc do skorzystania z możliwości, jakie daje nasz program edukacyjny, oparty o ścisłą współpracę z firmami aktywnymi w zakresie CSR – mówi Marzena Strzelczak, prezeska, dyrektorka generalna Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Szczegóły na stronie http://s.csr.pl/rekrutacja-lob