Rozpoczynają się 8. Targi CSR online

Ósma edycja Targów CSR, największego w Polsce wydarzenia poświęconego odpowiedzialnemu biznesowi i zrównoważonemu rozwojowi, rozpoczyna się 5 października i potrwa do 9 października. Po raz pierwszy w historii Targi CSR odbędą się wyłącznie w formule online.

Zachowane są kluczowe elementy inicjatywy: część wystawowa, konferencyjna oraz networkingowa. Organizatorem wydarzenia jest Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

57 wystawców zaprezentuje działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu i zrównoważonego rozwoju na platformie WebEXPO. Wirtualne stoiska będzie można zwiedzać od 5 do 9 października. Dzięki temu zwiedzający mogą zapoznać się z działalnością firm, organizacji i instytucji na polu CSR.

Udział w targach daje także możliwość skorzystania z networkingu na zyskującej popularność platformie REMO. Zwiedzający codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 13:30 do 15 zostaną zaproszeni do spotkania się z wystawcami i porozmawiania na istotne zagadnienia z zakresu CSR i zrównoważonego rozwoju. Platforma umożliwia wygodną i skuteczną wymianę wiedzy oraz rozwój relacji międzysektorowych oraz biznesowych. Aby wziąć udział w networkingu na Targach CSR, wystarczy zalogować się na stronie: live.remo.co/e/targicsr/register.

Część konferencyjna

,,Środowisko! biznesowe i naturalne” jako hasło 8. Targów CSR ma na celu z jednej strony przypomnienie zależności między biznesem i jego otoczeniem oraz odpowiedzialności środowiska biznesowego za środowisko naturalne. Z drugiej strony pokazuje jak szeroką platformą prezentacji działań społecznych, biznesowych, ekologicznych oraz spotkaniem różnych środowisk będzie wydarzenie Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Transmisja część konferencyjnej 8. Targów CSR odbywać się będzie stronę odpowiedzialnybiznes.pl, profil Facebook i kanał YouTube.

Więcej: http://odpowiedzialnybiznes.pl/aktualno%C5%9Bci/pobierz-program-czesci-konferencyjnej-8-targicsr-online/

Źródło: FOB