Praca w korporacji czy własny biznes? Zapraszamy na wykład Andrzeja Arendarskiego.

Już 25 marca (godz. 19.00) odbędzie się otwarty wykład online Andrzeja Arendarskiego: „KORPO czy własny BIZNES?”. Prezes Krajowej Izby Gospodarczej przybliży słuchaczom początki w biznesie. Wydarzenie organizowane jest przez platformę edukacyjną Akademia Zarządzania i Rozwoju (AZiR). Transmisja online odbędzie się na profilu AZiR na Facebooku.

 

Jak rozpocząć swoją przygodę z biznesem?

– Teoretycznie wydaje się, że najpierw trzeba zdobyć jakieś doświadczenie, pewną ogładę i dopiero później robić biznes. Ale mamy przykłady ludzi, którzy są słabo wykształceni i świetnie odnajdują się w biznesie – mówi Akademii Zarządzania i Rozwoju Andrzej Arendarski, prezes Krajowej Izby Gospodarczej.

Jak zdać swój pierwszy, najważniejszy egzamin z biznesu?

– Dróg do biznesu jest bardzo dużo, nie można wskazać tej jednej uprzywilejowanej czy właściwej. Jedni mają kapitał wyjściowy i kontynuują biznes rodzinny, inni zaczynają od zera, z małymi pieniędzmi, z kredytem, z tzw. aniołem biznesu – zapewnia prezes KIG.

  • Jak przygotować się do założenia własnej firmy?
  • Czy własny biznes to naprawdę taki „dobry biznes”?
  • Jakie możliwości mają dzisiaj młodzi przedsiębiorcy?
  • I jak zrobić ten „pierwszy krok” w biznesie, żeby nie okazał się dla nas tym ostatnim?

Na te i wiele innych pytań odpowie Andrzej Arendarski, prezes Krajowej Izby Gospodarczej już 25 marca (godz. 19.00) w trakcie otwartego wykładu „KORPO czy własny BIZNES?”.

Wydarzenie organizowane jest przez Akademię Zarządzania i Rozwoju – internetową platformę edukacyjną przeznaczoną dla uczelni, uczniów szkół średnich, studentów i absolwentów studiów. Raport CSR jest patronem medialnym projektu.

Więcej: https://www.facebook.com/events/439621433989201