POLOmarket z pro-edukacyjną akcją dla najmłodszych pod hasłem Witaminiaki

Sieć POLOmarket uruchamia specjalną akcję pro-edukacyjną skierowaną do dzieci w wieku szkolnym i ich rodziców, której celem jest promocja zdrowych nawyków żywieniowych. Głównym elementem kampanii będzie nowa akcja lojalnościowa, której znakiem rozpoznawczym będą sympatyczne maskotki Witaminiaków.

Witaminiaki to kolekcja ośmiu maskotek, z których każda reprezentuje wybrany owoc lub warzywo i posiada specjalne moce, np. Smok Jabłek poprawia kondycję mocą swoich witamin, a Czosnoperek posiada lecznicze właściwości. Akcja ma w zabawny i przekorny sposób przekonać najmłodszych, że świeże owoce i warzywa nie są wcale takie straszne.

Żeby zdobyć któregoś z bajkowych Witaminiaków w promocyjnej cenie 19,99 zł, wystarczy uzbierać 5 znaczków, które otrzymuje się za zakupy w POLOmarkecie (1 znaczek za każde wydane 50 zł). Dodatkowe znaczki dostaniemy za każde 20 zł wydane na warzywa lub owoce.

Akcja lojalnościowa z Witaminiakami trwa od 27 października 2021 r. do 11.01.2022 r. Regulamin dostępny jest w sklepach oraz na www.polomarket.pl.

Ważnym elementem kampanii będzie cykl edukacyjno-poradnikowych filmików kulinarnych dla dzieci realizowanych pod hasłem “Uwierz w dobre moce, jedz warzywa i owoce”. W wideo wystąpi w roli prowadzącej prawdziwa gwiazda i pogromczyni niezdrowych Fast-foodów – Jagoda Łaganowska, zwyciężczyni ubiegłorocznej edycji Masterchefa Juniora. Towarzyszyć jej będą znane już widzom muppety POLOzaurów. Cała ekipa zaprezentuje proste w wykonaniu przepisy na zdrowe i pyszne dania, i postara się przekazać młodym widzom jak ważne jest wzbogacenie diety w warzywa i owoce.

Odcinki cyklu będzie można oglądać na kanale youtube POLOmarketu.

Na tym jednak nie koniec atrakcji, ponieważ na głodnych zdrowych posiłków czeka także fantastyczna polozaurowa promocja z ceramiczną zastawą śniadaniową dla dzieci. Kubki, miseczki i talerze z wizerunkiem uwielbianych przez najmłodsze dzieci Polozaurów, będzie można nabyć w promocyjnej cenie pod warunkiem zakupienia warzyw lub owoców za minimum 20 zł.

Promocja będzie trwać od środy 3.11.2021 r do wtorku 9.11.2021 lub do wyczerpania zapasów.

KONTAKT DO AUTORA: t.dereszynski@raportcsr.pl