Po raz pierwszy teatr wyróżniony prestiżowym Godłem „Teraz Polska”

Po raz pierwszy w historii Konkursu „Teraz Polska” biało-czerwonym Godłem wyróżniony został teatr. Laureatem XXVII edycji Konkursu w kategorii USŁUGI został Krakowski Teatr Komedia.

 

 

Konkurs „Teraz Polska” ma charakter niekomercyjny. Jego zadaniem jest wyłonienie najlepszych produktów, usług, przedsięwzięć innowacyjnych i gmin. W tym roku Kapituła Konkursu nagrodziła Godłem „Teraz Polska” 13 produktów, 9 usług, 3 przedsięwzięcia innowacyjne oraz 3 gminy.

Krakowski Teatr Komedia w swoim repertuarze posiada wyłącznie polskie sztuki komediowe. Wyznaje zasadę: „Teatr dla biznesu, biznes dla teatru”, stąd oprócz spektakli biletowanych, proponuje Klientom Biznesowym spektakle na wyłączność, które Klient może obejrzeć w wybranym przez siebie miejscu, np. na statku.

Fundacja „Teraz Polska” od ponad 25 lat nagradza najlepsze produkty i usługi, które dzięki swoim walorom jakościowym, technologicznym i użytkowym, wyróżniają się na rynku oraz mogą być wzorem dla innych.

– Po ponad 25 latach Konkurs „Teraz Polska”, a właściwie jego Laureaci, wciąż zaskakują. W tym roku w gronie zwycięzców znajdziemy wiele innowacyjnych produktów i usług, militaria, nowoczesne technologie, a także – co nas cieszy – start-upy. Tegoroczna edycja dowodzi, że Konkurs i lista Laureatów są odzwierciedleniem tendencji i zmian w krajowej gospodarce – mówi Michał Lipiński, dyrektor Konkursu „Teraz Polska”. – Z satysfakcją obserwujemy, jak z roku na rok wśród Laureatów przybywa firm oferujących najnowocześniejsze rozwiązania w swoich branżach. Jesteśmy przekonani, że mają one olbrzymi potencjał, by stać się wizytówką polskiej gospodarki na świecie – dodaje.

Godło „Teraz Polska” cieszy się dziś zaufaniem, uznaniem społecznym i dobrą opinią publiczną. Jest gwarancją najwyższej jakości, jaką otrzymują konsumenci, nabywając produkt czy usługę. – Konkurs „Teraz Polska” jest organizowany od przeszło 25 lat. W tym czasie jako naród staliśmy się bardziej świadomymi konsumentami. Na zakupach przede wszystkim wybieramy jakość. To oznacza, że Godło „Teraz Polska” jest dziś bardzo potrzebne. Od początku swojego istnienia stało się ono symbolem najwyższej jakości, niejako drogowskazem dla konsumentów. Stojąc przy sklepowych półkach, Polacy wiedzą, że ten biało-czerwony znak gwarantuje to, co najlepsze – tłumaczy Krzysztof Przybył, prezes Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego.

Nagrodzona firma może posługiwać się Godłem „Teraz Polska” przez 12 miesięcy z możliwością przedłużenia.Wręczenie statuetek odbyło się 29 maja br. podczas Gali „Teraz Polska” w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie.

Więcej: www.terazpolska.pl