Nowa placówka medyczna w Łodzi

Grupa LUX MED powiększyła sieć o nowoczesne centrum medyczne zlokalizowane przy Al. Piłsudskiego 79/87 w budynku Imagine Offices.

W placówce znajduje się 14 gabinetów konsultacyjnych. Pacjenci mogą skorzystać z opieki różnych specjalistów m.in. internisty, chirurga, kardiologa, alergologa, urologa czy okulisty, a ponadto wykonać badania laboratoryjne, USG, EKG, spirometrię czy audiometrię. CM jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 08.00-20.00.

– Bardzo cieszę się, że możemy zapewniać pacjentom z województwa łódzkiego coraz lepszy dostęp do usług, specjalistów i badań. Do działających już placówek dołącza nowoczesne centrum medyczne stworzone z troską o najmniejsze szczegóły – mówi Anna Rulkiewicz, Prezes Grupy LUX MED.

Na badania i konsultacje można umawiać się przez Portal Pacjenta lub telefonicznie pod numerem: 22 33 22 888. Usługi wykonywane są zarówno w ramach abonamentu, jak i opłaty za poszczególne świadczenia. Placówka zlokalizowana jest w wygodnym punkcie komunikacyjnym. Posiada również parking dla pacjentów.

Źródło: Lux-Med