Nestlé wyróżnione Certyfikatem HR Najwyższej Jakości

Już po raz drugi firma Nestlé została wyróżniona przez Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami (PSZK) za wzorcowe praktyki zarządzania zasobami ludzkimi. To już 3. edycja badania doceniającego pracodawców prowadzących wzorową politykę personalną i wyznaczających trendy HR w Polsce.

W tym roku certyfikat PSZK otrzymało 53 pracodawców. Nagrodzone firmy to przedsiębiorstwa realizujące wyróżniającą się politykę personalną, wyznaczające trendy oraz upowszechniające wysokie standardy HR w Polsce. Drugi certyfikat uzyskany przez Nestlé to dowód prowadzenia przez firmę odpowiedzialnych działań wobec obecnych i potencjalnych pracowników oraz wsparcia udzielanego młodym we wchodzeniu na rynek pracy.

– Cieszy nas, że z roku na rok coraz więcej firm w Polsce traktuje zarządzanie zasobami ludzkimi jako element strategiczny dla prowadzenia biznesu. W Nestlé kierujemy się takim podejściem od lat, wciąż rozwijając i doskonaląc narzędzia pozyskiwania i dbania o pracowników. Wsparcie Polaków na rynku pracy, szczególnie osób młodych, dopiero rozpoczynających swoją karierę zawodową, jest naszym priorytetem. Jako pracodawca czujemy się odpowiedzialni za pracowników, ale także za całe społeczeństwa, w których działamy. Dlatego wdrażamy szereg działań zwalczających bezrobocie wśród młodych – przekonuje Mariola Raudo, Kierownik ds. Rekrutacji i HR Biznes Partner w Nestlé Polska S.A.