Narty Dualski dla Stowarzyszenia „Przystań Naszych Dzieci”

Uprawianie sportu daje chęć do życia! To źródło motywacji, pewności siebie i radości. Propagujemy integrację w pełnym tego słowa znaczeniu. Spełniliśmy marzenie wszystkich, którzy chcieli, ale nie mogli korzystać z uroków narciarstwa dzięki pomocy firmy Carrefour Polska. Kupiliśmy narty Dualaski dla naszych podopopiecznych – powiedziała Agata Wnuk, Prezes Stowarzyszenia Przystań Naszych Dzieci.

– Carrefour Polska w ramach swojej strategii odpowiedzialnego biznesu realizuje kampanię „Z miłości do Zdrowia”, której celem, oprócz propagowania zdrowego odżywiania, jest zachęcanie wszystkich do aktywności fizycznej. Nasza firma wspiera także organizacje pozarządowe, które aktywie działają na rzecz promocji zdrowego stylu życia. W tym celu Carrefour przeznaczył środki na zakup profesjonalnego sprzętu Dualski, z którego będą korzystać nie tylko podopieczni „Stowarzyszenia Przystań Naszych Dzieci”, ale także uczniowie z Zespołu Szkół Specjalnych nr 109 w Warszawie. Uprawianie sportu daje wiele radości, dlatego cieszę się, że dzięki Carrefour również dzieci niepełnosprawne wraz ze swoimi rodzinami i opiekunami, będą mogły cieszyć się wspólną jazdą na nartach
– powiedział Robert Noceń, Sekretarz Generalny Carrefour Polska.

Stowarzyszenie „Przystań Naszych Dzieci” powstało z inicjatywy Rodziców Dzieci Niepełnosprawnych. Ambasadorem przedsięwzięcia jest Michał Żebrowski. Głównym celem Stowarzyszenia, jest stworzenie Przystani. Przystań, to ośrodek, który będzie spełniał rolę centrum rehabilitacji, kultury, szkolenia i rozrywki. Realizowane projekty dają osobom niepełnosprawnym możliwość uczestniczenia we wszystkich aktywnościach dostępnych dla osób zdrowych, bez rozdzielania Rodzin podczas ich aktywności. Wszelkie działania mają prowadzić do aktywizacji zawodowej i społecznej osób niepełnosprawnych. Program powstaje z udziałem wysoko wyspecjalizowanej kadry.

Zapisz