Libris Polska otrzymała nagrodę za najlepsze usługi dla biznesu

Libris Polska otrzymała nagrodę dla najlepszych usług dla biznesu od tygodnika Bloomberg Businessweek Polska. Jury wyróżniło Libris Polska za usługę medi archiwum – nowatorskie rozwiązanie adresowane do sektora medycznego. Wśród laureatów nagrody znalazły się takie firmy jak: KDPW, ARCUS, Credit Agricole Finance, Speedmail czy SKOK Wołomin.

Libris Polska specjalizuje się w dostarczaniu nowoczesnych usług i rozwiązań z obszaru zarządzania dokumentacją papierową, jej efektywnego i bezpiecznego przechowywania oraz skanowania i udostępniania dokumentacji elektronicznej. Jak czytamy w uzasadnieniu tygodnik Bloomberg Businessweek wyróżnił Libris Polska za stworzenie nowatorskiego rozwiązania adresowanego do sektora medycznego. „Medi archiwum” to pakiet usług i rozwiązań dedykowanych dla zarządzających szpitalami, przychodniami, a także ułatwiający lekarzom codzienną obsługę pacjentów. Dzięki medi archiwum szpitale mogą zapewnić pacjentom lepszą i szybszą opiekę, zwiększyć bezpieczeństwo przechowywania danych, a także obniżyć koszty administracyjne.

Obecnie profesjonalni menadżerowi służby zdrowia chętnie adaptują rozwiązania dawno sprawdzone w innych sektorach gospodarki, podnosząc tym samym poziom obsługi pacjentów i obniżając wydatki na administrację placówki medycznej. Dużym problem jest przyrastająca każdego dnia papierowa dokumentacja medyczna. Dlatego Libris Polska stworzyła nowatorski pakiet usług medi archiwum, które rozwiązują problemy sektora medycznego.

– Medi archiwum to nie tylko bezpieczne przechowywanie dokumentacji medycznej, ale także jej szybkie udostępnianie. Dokumentację medyczną przechowujemy w swoich nowoczesnych i zabezpieczonych archiwach, a dostęp do nich mają jedynie autoryzowane osoby – mówi Paweł Gąsior, członek zarządu firmy Libris Polska.

Pakiet medi archiwum to pakiet usług dedykowanych dla zarządzających szpitalami, przychodniami, a także uławiający lekarzom codzienną obsługę pacjentów. Libris Polska oferuje w ramach tego rozwiązania takie działania jak: skanowanie historycznej i bieżącej dokumentacji niemedycznej tzn. umów z dostawcami, dokumentacji administracyjnej (faktur, rozliczeń), kadrowej i innej. Po bezpiecznym i szybkim skanowaniu dokumenty są opisywane i udostępniane w elektronicznym archiwum. Cały proces realizowany jest sprawnie bez konieczności przeprowadzania czasochłonnych i kosztownych kastomizacji, a także wykonywania prac programistycznych. Dzięki temu placówki medyczne mogą zapewnić pacjentom nie tylko lepszą i szybszą opiekę, ale także zwiększyć bezpieczeństwo przechowywania danych i obniżyć koszty administracyjne.

– Dostarczamy naszym klientom zintegrowany pakiet rozwiązań i usług w obszarze zarządzania dokumentacją papierową i elektroniczną przy wykorzystaniu najnowszych rozwiązań technologicznych, narzędzi informatycznych, technik internetowych i mobilnych – mówi Paweł Gąsior.

Libris Polska jest spółką z grupy Libris Global Holding. Zarządzający menadżerowie mają ponad 12-letnie doświadczenie w branży zarządzania dokumentacją na rynku polskim i międzynarodowym. Archiwa firmy Libris Polska zlokalizowane są na terenie nowoczesnych i zabezpieczonych parków logistycznych i wyposażone są w wielopoziomowy system zabezpieczeń i infrastrukturę IT.