Łączą siły, aby zaktywizować pracowników firm

Konkurs „Pomagaj z Pasją” łączy środowisko biznesowe do wspierania organizacji pozarządowych. Po dołączeniu do Jury konkursu Marka Gonsiora, Zyty Machnickiej, Jaśka Meli czy też Wiktora Doktóra, rozpoczął się nowy etap. Do projektu w roli Partnera dołączają marki HRlink – dostarczająca zespołom HR narzędzia IT do skutecznej rekrutacji, onboardingu i outplacmentu oraz Goldenline – portal, na którym swoją karierę i kompetencje rozwija ponad 2 miliony Polaków. Dzięki tej współpracy, konkurs zyska ogólnopolską promocję pośród firm oraz pracowników, zwiększając skalę niesionej pomocy.

 

Pracownicy firm mogą współtworzyć projekt „Pomagaj z pasją”, gdyż mają oni realny wpływ na finalny kształt konkursu. Poprzez tworzenie dzieł, pracownicy zwiększają ilość środków finansowych zebranych w ramach akcji. Każde stworzone przez nich dzieło trafi na licytację charytatywną, zasilając konta organizacji pozarządowych wskazanych przez autorów. Niosąc pomoc każdy uczestnik konkursu, będzie mógł czerpać satysfakcję z własnych dokonań i umiejętności oraz inspirować innych zachęcając ich do działania.

– W czasach społecznej odpowiedzialności biznesu kluczowe jest także dołączanie do inicjatyw, które łączą pracowników, pracodawców i organizacje pozarządowe. Dzięki tej synergii razem możemy osiągnąć wiele wspólnych wyzwań, które przełożą się konkretne wsparcie przekazywane na określony cel charytatywny. Cieszymy się, że wspólnie w Goldenline i HRlink możemy dołożyć naszą cegiełkę i zachęcić pracowników i pracodawców do udziału w tej akcji – mówi Arkadiusz Kuchto, prezes zarządu Goldenline i HRlink.

Prace przy tworzeniu konkursu „Pomagaj z pasją” cały czas trwają. Przy wsparciu nowego Partnera projekt dotrze do większej liczby odbiorców, gdyż użytkownicy serwisu – firmy, korporacje i pracownicy z całego kraju otrzymają zaproszenie do udziału w akcji. Ponadto Prezes Goldenline i HRlink Arkadiusz Kuchto dołączy do grona członków jury konkursu.

W tych trudnych czasach nie zapominajmy o potrzebach serca i bezinteresownej pomocy. Synergia małych, jednostkowych działań w skali ogólnopolskiej to ogromna pomoc dla tych najbardziej potrzebujących. Łącząc wsparcie innych ze zwiększeniem zaangażowania pracowników, dajemy im szansę wykazania swoich atutów oraz „naładowania akumulatorów” podczas tworzenia dzieł. Ponadto pozwalamy firmom osiągnąć cele biznesowe m. in. poprzez aktywność w ramach CSR, pokazując markę pracodawcy, budując komunikację opartą na pasji oraz inspirując do wspólnego zaangażowania ponad podziałami.

Informacje o konkursie charytatywnym Pomagaj z pasją są dostępne na www.pomagajzpasja.pl