Konkurs dla studentów i uczniów: Rozwój AI i jej wpływ na rynek pracy w przyszłości

Portal Praca.pl ogłosiła konkurs pisarski, skierowany do uczniów i studentów. Zadanie konkursowe to napisanie artykułu na temat: „Rozwój sztucznej inteligencji (AI) i jej wpływ na rynek pracy w przyszłości”. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, a trzy najlepsze prace zostaną dodatkowo zaprezentowane szerokiej publiczności na portalu Praca.pl

Praca.pl jest jednym z największych polskich portali rekrutacyjnych. Już od blisko dwóch dekad serwis pomaga pracodawcom w znalezieniu idealnych kandydatów, a pracownikom – wymarzonej pracy. Praca.pl monitoruje sytuację na rynku zatrudnienia, przeprowadza badania opinii, oferuje bogatą bazę poradników w zakresie poszukiwania pracy i podnoszenia kwalifikacji zawodowej. Tym razem portal pyta młode osoby o ich przewidywania dotyczące rynku pracy przyszłości.

Cel Konkursu

Chcemy poznać opinie młodych osób na rozpowszechnianie się nowych technologii, które niewątpliwe mają duży wpływ na rynek pracy, ale i nasze codzienne funkcjonowanie. Czy sztuczna inteligencja budzi w nas strach czy entuzjazm? – pytają Organizatorzy.

Nagrody konkursowe:
1 miejsce – nagroda pieniężna: 1500 złotych
2 miejsce – tablet Samsung Galaxy Tab A7 Lite 8.7″3/32 GB Wi-Fi Szary
3 miejsce – słuchawki dokanałowe SONY WFC500 Czarne

Jak wziąć udział?

● W konkursie mogą wziąć udział studenci oraz uczniowie szkół średnich, którzy ukończyli 18. rok życia.
● Należy wypełnić formularz kontaktowy i wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
● Należy napisać artykuł na wyznaczony temat z liczbą znaków nie mniejszą niż 5000 (wraz ze spacjami). Artykuł musi być unikalny.
● Gotowy tekst trzeba przesłać wraz z formularzem kontaktowym na adres e-mail: konkurs@praca.pl. Temat maila powinien brzmieć “Praca konkursowa”.

Więcej: https://www.praca.pl/konkurs-dla-studentow-i-uczniow