Kongres ESG Polska Moc Biznesu już jesienią

Kongres ESG Polska Moc Biznesu, odbędzie się 7 listopada 2022 roku na PGE Narodowym w Warszawie. Polska Moc Biznesu to interaktywne wydarzenie skierowane do przedstawicieli kadry kierowniczej, przedsiębiorców i inwestorów z całej Polski. Uczestnicy konferencji wezmą udział w ponad 30 godzinach wystąpień, dyskusji, spotkań przy okrągłych stołach, a także będą mogli wysłuchać motywujących wystąpień (power speech).

 

Formuła Kongresu jest hybrydowa – można uczestniczyć w nim fizycznie na Stadionie lub oglądając transmisję on-line.

– Zapraszamy już 7 listopada na PGE Narodowy, gdzie razem z naszymi ekspertami postaramy się odpowiedzieć na pytania o najważniejsze pytania nurtujące Polaków, m.in. związane z inflacją czy bezpieczeństwem energetycznym – deklaruje Artur Beck, producent Kongresu ESG – Opowiemy również o tym, co dalej z kredytami hipotecznymi, bo jest to temat dotyczący ogromnej liczby polskich rodzin. Zastanowimy się również, co z zeroemisyjnością. Czy mamy spowolnić realizację naszych celów ekologicznych lub zatrzymać się? Czy mamy szansę iść do przodu? Moim zdaniem z pełną świadomością powinniśmy iść dalej. Dla Europy, a tym bardziej dla Polski nie ma innej drogi.

Polska Moc Biznesu to próba odpowiedzi na największe wyzwania stojące nie tylko przed przedsiębiorcami.

– Pandemia, zmiana klimatu i zawirowania na rynku energetycznym pokazały wyraźnie, że nie da się prowadzić działań biznesowych bez uwzględnienia ich wpływu na środowisko naturalne, społeczeństwo oraz na sposób zarządzania firmami. Zrównoważony rozwój to pojęcie, które zdobywa rosnącą popularność w polskiej debacie publicznej – komentuje Agata Śmieja,  Prezes Fundacji Czyste Powietrze oraz pomysłodawczyni Szczytu Klimatycznego TOGETAIR.

 

Kongres Polska Moc Biznesu będzie podzielony na trzy segmenty, ściśle powiązane z poszczególnymi scenami:

E – enviromental (środowisko),

S – social (społeczeństwo),

G – governance (gospodarka).

Ekologia, Społeczeństwo i Gospodarka to trzy filary ESG oraz trzy obszary zagadnień, które uczestnicy omówią  podczas debat, okrągłych stołów i power speech.

Więcej informacji o Kongresie ESG Polska Moc Biznesu na stronie https://www.polskamocbiznesu.pl/