Koncern wspiera sport dzieci i młodzieży w Bełchatowie i Zgorzelcu

02.05.2016 WARSZAWA, PGE STADION NARODOWY PILKA NOZNA DZIECI, ROZGRYWKI DZIECI XVI TURNIEJ Z PODWORKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU FINAL STADION NARODOWY NZ SSP ILAWA RADOSC FOTO LUKASZ GROCHALA/CYFRASPORT

PGE Polska Grupa Energetyczna aktywnie wspiera inicjatywy lokalne, popularyzujące sport wśród dzieci i młodzieży.  Nowa kampania PGE skierowana jest do lokalnych społeczności w Bełchatowie oraz Zgorzelcu. Jej celem jest promocja PGE jako sponsora sportu, wspierającego rozwój kultury fizycznej dzieci i młodzieży w tych miastach i regionach.

Kampania będzie prowadzona w lokalnych serwisach internetowych, tytułach prasowych, jak również w lokalnej telewizji i w mediach społecznościowych Grupy PGE. Działania komunikacyjne potrwają do 23 grudnia. W ramach kampanii zostały wyprodukowane cztery dedykowane materiały wideo. Dwa 15-sekundowe spoty reklamowe zostaną wyemitowane w lokalnych kanałach TV, a dwa spoty 60-sekundowe będzie można obejrzeć na kanale YouTube oraz w mediach społecznościowych Grupy PGE. Za produkcję spotów odpowiada agencja Moviemy – Cam Cam.

PGE jest sponsorem największych i najlepszych krajowych drużyn z różnych dyscyplin sportowych. Oprócz sponsoringu zawodowego, PGE wspiera także sport dzieci i młodzieży w regionach, gdzie prowadzi swoją działalność. Jest to przejaw odpowiedzialnego podejścia Grupy do prowadzenia biznesu oraz budowania swojego wizerunku.

Źródło: PGE Polska Grupa Energetyczna