Klub Komediowy zaprasza na spektakl online: Epidemie przyszłości

 Rok 2020 do zmartwień związanych ze zmianą klimatu dokłada zagrożenia wirusologiczne. Zarówno te współczesne, jak i te jeszcze nieznane, uśpione pod topniejącą (już nie taką) wieczną zmarzliną tundry, które kiedyś przetrzebiły populację mamutów…

Przewidywania naukowe i prognozy ekologów nie pozostawiają przestrzeni dla optymizmu… Czy wyginiemy? Albo raczej: Kiedy? Co realnie możemy zrobić, aby powstrzymać lawinowo rozpędzające się, a katastrofalne w swoich skutkach zmiany klimatyczne?

Co realnie możemy zrobić, aby powstrzymać lawinowo rozpędzające się, a katastrofalne w swoich skutkach zmiany klimatyczne?

Na te pytania postara się odpowiedzieć 28.05 (czwartek) o godz. 20:30– Kamil Wyszkowski, specjalista ds. polityki klimatycznej i wdrażania celów i standardów ONZ dotyczących zrównoważonego rozwoju gospodarczego.

Gość Klubu Komediowego przedstawi i omówi wybrane zagadnienia, a improwizatorzy postarają się do tego odnieść w możliwie merytoryczny, acz niepozbawiony komizmu i ironii sposób. Przebieg spektaklu będzie improwizowany, tj. wymyślany i grany przez aktorów na bieżąco na oczach publiczności, bez wcześniejszego scenariusza czy zarysowanych bohaterów. Kamil Wyszkowski obiecał się przygotować.

Więcej: https://komediowy.pl/event/klub-komediowy-kamil-wyszkowski-taki-mamy-klimat-9/