Jasiek Mela Ambasadorem Fundacji Pro NGO

Źródło: https://pro-ngo.pl

Jasiek Mela został ambasadorem Fundacji Pro NGO. Celem Fundacji jest profesjonalizowanie działań organizacji pozarządowych oraz wspieranie ich rozwoju. Jasiek zasłynął jako wytrwały podróżnik, działacz społeczny, mówca motywacyjny, świetnie odnajduje się w roli trenera i motywatora. Przez wiele lat prowadził własną Fundację „Poza Horyzonty”, a po zakończeniu jej działalności postanowił kontynuować pomaganie. 

„Z zespołem Fundacji Pro NGO znamy się od kilku lat. Wspólnie realizowaliśmy projekty CSR-owe i akcje charytatywne. To niezwykle istotne, aby dzielić się wiedzą i doświadczeniem z innymi, zwłaszcza organizacjami pozarządowymi. To wspaniale, że powstała Fundacja, która wykorzystując swój potencjał, będzie pomagać innym organizacjom w rozwoju i profesjonalnym działaniu” – podkreśla Jasiek Mela.

Fundacja Pro NGO we współpracy z Naszym Ambasadorem realizuje działania pomocowe na wielu płaszczyznach. Prowadzimy warsztaty, webinaria, szkolenia dla organizacji pozarządowych, które uczą jak nawiązywać współpracę z firmami oraz korporacjami. Certyfikujemy organizacje w ramach projektu “BSHCert.pl“, w którym organizacje spełniające standardy biznesowe otrzymują Certyfikat BSH, wpływający pozytywnie na wizerunek i wiarygodność organizacji. Najnowszym projektem Fundacji jest projekt “Liderzy dla NGO“, w ramach którego firmy z całej Polski oraz ich przedstawiciele i wolontariusze, prezentują na grupach działania mające wpływ na rozwój i realizację projektów przez NGO działających na terenie ich województwa. Celem projektu jest wsparcie działań organizacji 3-go sektora oraz dostarczanie informacji i praktycznej wiedzy. – czytamy w komunikacie Pro NGO.

Źródło: Pro NGO