Iga Świątek i Przyjaciele dla Ukrainy czyli aukcje charytatywne. Biznesie – do roboty [WIDEO]

Iga Świątek wraz z zespołem zaprasza na aukcje charytatywne i sprzedaż limitowanych produktów, z których dochód zostanie przekazany na wsparcie dla dzieci dotkniętych wojną w Ukrainie.

Akcja Igi i UNICEF Polska jest kontynuacją projektu “IGA ŚWIĄTEK I PRZYJACIELE DLA UKRAINY”, w wyniku którego dzięki wydarzeniu tenisowemu w Krakowie zebrano już ponad 2,5 miliona złotych na ten cel.

W ramach akcji Iga przekazała na aukcje wyjątkowe pamiątki z historycznego dla niej i światowego tenisa sezonu, w którym wygrała dwa turnieje wielkoszlemowego, 6 turniejów z rzędu i zaliczyła ciąg 37 wygranych meczów.

Na aukcję trafiły m.in. pamiątki z wygranego Rolanda Garrosa 2022 i US Open 2022. Oprócz tego, w sprzedaży produktów-cegiełek znalazły się limitowane koszulki z eventu “Iga Świątek i Przyjaciele…”, a także koszulki i czapki, które w liczbie zaledwie kilkudziesięciu sztuk zostały wyprodukowane przez ASICS w ramach wyjątkowej pamiątki po tym, jak Iga została numerem 1 światowego tenisa w kwietniu tego roku.

Cały dochód ze sprzedaży zostanie przekazany UNICEF Polska na programy pomocy ukraińskim dzieciom, które musiały opuścić Ukrainę z powodu toczącej się tam wojny. Programy realizowane są na terenie Polski.

Aukcje i sprzedaż limitowanych produktów na Allegro Charytatywni:
https://allegro.pl/charytatywni/stowarzyszenie-polski-komitet-narodowy-unicef/cele/iga-swiatek-i-przyjaciele-dla-ukrainy-2.