I. CSR OPEN MEETING

CSRinfo i Collegium Civitas zapraszają wszystkich zainteresowanych rozwojem swojej ścieżki kariery w obszarze skutecznego zarządzania CSR na spotkanie otwarte. Celem organizatorów jest stworzenie społeczności osób zainteresowanych zmianą biznesu na lepszy, udoskonalaniu go i tym samym zmiany świata na lepszy.

 

CSR OPEN MEETING ma na celu zgromadzenie wszystkich zainteresowanych tematyką CSR i zachęcenie ich do dyskusji na temat najnowszych trendów z Polski i z zagranicy, wymianę doświadczeń z wdrożenia społecznej odpowiedzialności biznesu w polskich firmach, możliwościami rozszerzenia swoich kompetencji (w tym m.in. o studiach na kierunku „Menedżer CSR” na Collegium Civitas).

Już 9 grudnia (środa) w Sali 1222 na 12. piętrze Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, w godzinach 16.00 – 17.30 uczestnicy spotkania otwartego:

• zapoznają się z najnowszymi trendami i wydarzeniami w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu,
• wezmą udział w dynamicznym cyklu krótkich, merytorycznych prelekcji na temat CSR,
• wysłuchają odpowiedzi na każde pytanie zadane podczas otwartych sesji pytań oraz w rozmowach indywidualnych z kierownikiem merytorycznym studiów oraz studentami i absolwentami I edycji studiów
• przekonają się, na ile merytoryczny i praktyczny wymiar studiów, ich atmosfera i efekty, wspierają specjalistów i menedżerów CSR w skutecznym przekładaniu specjalistycznej wiedzy na wdrażanie CSR w praktyce, włączaniu i motywowaniu w to innych.

Więcej: https://www.facebook.com/events/1161782143833740/