Harmony Polish Hotels: kup cegiełkę dla hotelu

Harmony Polish Hotels, organizacja zrzeszająca polskie hotele niezależne, rozpoczęła akcję „Ratujmy polskie hotele”, w ramach której proponuje zakup cegiełek, które będą zamienione na vouchery.

W komunikacie podpisanym przez przez Elżbietę Lendo – prezesa zarządu Harmony Polish Hotels, czytamy m.in.: „Wykonaliśmy mnóstwo pracy mającej na celu wdrożenie pakietu pomocowego dla firm z branży hotelarskiej przez rząd, ale musimy iść dalej.
Hotelarstwo nigdy nie będzie już takie jak przed koronawirusem.

Czas ograniczonej, niestety do zera sprzedaży, powinniśmy wykorzystać na dostosowanie hoteli i ich obsługi do nowych oczekiwań gości, również w zakresie dbałości o ich bezpieczeństwo w obliczu nowych zagrożeń.

Ratujmy polskie hotele

Organizacja Harmony Polish Hotels włączyła się w akcję #ZmienTerminNieOdwoluj oraz proponuje zakup cegiełek dla hoteli, które goście, jak tradycyjne vouchery, będą mogli wykorzystać w przyszłym roku, a w ramach cegiełki za 100 zł, gość otrzymuje do wykorzystania dodatkowe 20 zł.

Każdy z hoteli może sprzedawać cegiełki (vouchery) we własny zakresie, do wykorzystania we własnym obiekcie, w ramach akcji #ratujmypolskiehotele

Źródło: https://www.waszaturystyka.pl/harmony-polish-hotels-kup-cegielke-dla-hotelu/